Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megijedt, hogy találkozni fogunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt, hogy találkozni fogunk?

Figyelt kérdés
Röviden. Beszéltem egy fiúval. Szerintem nem Ő volt a fotón, de mondtam is neki, hogyha esetleg nem Ő van rajta, akkor is szívesen találkoznék vele, mert úgy jól megértettük egymást. Ezt a fotó dolgot nem erősítette meg, de nem is cáfolta. Meg is beszéltünk ezt a randit mára. De már előtte is pedzegette, hogy inkább az a kérdés, hogy nekem fog-e tetszeni,nem az, hogy én neki. Erre ma írtam volna neki és törölte magát. Szerintetek?

2021. márc. 28. 13:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Videochatelj vele. Ott kiderül . Én is chateltem egy pasival, aztán videochaten kiderült hogy beszélni sem tud. Nem volt randi.
2021. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már eleve az a gáz hogy valaki másról küld fotót..nekem nem férne bele
2021. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ha vibereztetek nincs meg a mobilszáma? írhatsz neki sms-t.

De szerintem aki ilyen nem túl bizalomgerjesztően viselkedik, nem kell sajnálni.

2021. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami gáz biztosan van a pasival, ha így viselkedik.

Találsz jobbat!

2021. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Egyszer én is nagyon megszívtam. Azóta megtanultam, hogy nem szabad engedèkenynek lenni, mert az ilyenek pont azokat, használják ki, akik empatikusan állnak hozzájuk. Ha nem vállalja fel magát, akkor ott valami nagy gond van. Rengeteg férfi, és nő ezzel szórakozik, mert azt hiszik neten keresztül nincs következménye. Örülj, hogy az elején kiderült, nem akkor amikor már érzelmileg mélyebben voltál a vele való “kapcsolatban”.
2021. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!