Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkednétek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednétek, ha nem lenne senkitek, de szeretnétek komoly kapcsolatot? 35/N

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
A Buckingham palotában.
2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Interneten.Igaz hogy kell hozzá idő és kitartás,de ennek a korosztálynak nem sok lehetősége van sajnos.Én a válásom után itt ismerkedtem,azóta újra férjnél vagyok,és van egy 1 éves lányom.37/N
2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek célzottan.
2011. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kedves Második válaszoló:az internetet említetted.te hol ismerkedtél?milyen oldalakon?
2011. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Levelezz egy elítéltel, az ha kiengedik első útja tuti hozzád vezet. Akár még komoly kapcsolat is lehet belőle. Akár:D
2011. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is az internet jött be.

Bár társasági ember vagyok, egyszerűen mindenhol ugyanazok az arcok voltak, nem volt miből válogatni.

Az internetes társkeresés viszont bevált, volt néhány rövidebb kapcsolatom, majd jött a férjem.

2011. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Viszont másik példának a velem egykorú barátnőmet tudom említeni (alulról közelítjük a harmincat). Évek óta nem jött neki össze semmi komoly.

Kipattant az ötlet a fejemből, hogy menjünk el borkóstolóra és begyűjtök minden jófej barátot. Végül néhányan addig variáltak, amíg négyen maradtunk, én a férjemmel, az említett barátnő és egy jóbarátom.

Hazafelé már egy párként jöttek.

2011. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is az interneten ismerkedtem meg a férjemmel, 5 éve a Randivonalon.

A barátnőm és a férje is ott jöttek össze és a férjem barátja és a felesége (felbuzdulva a mi példánkon).

2011. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Húúú sok oldalon fent voltam,a férjemmel a startrandin,ha jól emlékszem ismerkedtünk meg.Amúgy még a love.hu volt ami szerintem jó ,bár nem tudom most milyen oldalak vannak,szerencsére 2 éve nincs rá szükségem:-)

Viszont jó sok pasival kellett levelezni,talizni,nagyon sok csak 1 találka volt,beszélgetés,és ennyi.Szóval kell kitartás hozzá.

2011. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi is a neten ismerkedtünk meg, már 1,5 éves a kisfiunk. Loveboxon találkoztunk, de csak beköszönt a srác és mivel pont aznapra semmi programom nem volt egyből találkoztunk (mérne alapon, legalább aznap is beszélgetek egy közepeset valakivel :) ) Aztán tessék...

Szóval ha nem veszed véresen komolyan, akkor inkább jobb lesz tőle az életed, mint "kudarcok halomra", úgy kell venni, hogy nagyon kicsi az esély, hogy élőben is mindkettőtöknek ok a dolog. Aztán egyszer csak sikerül :)

2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!