Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy lánynak aki az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Ti szerintetek égő a többi fiú előtt?
2007. dec. 21. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szia! az az igazság, hogy az én osztályomban (10.-e vagyok) több pár volt akik jártak, vagy akartak, de nem lett végül belőle semmi. az osztályon belüli kacsolatok sajnos nem jönnek be igazán senkinek, mert túl sokat vannak együtt azok a párok, és mindig megy a féltékenység. tudom, nem azt kérdezted, hogy megtedd e vagy sem, de azért mégis, csak tudd, hogy nem olyan jó ötlet mint amiennek az hangzik. A többi fiú elöt 100000000% hogyciki. akkor inkább 4 szem közt beszéljétek meg a dolgot.akiket én ismertem osz belül párok, vagy csak haverok lettek, vagy meggyűlölték egymást.... sok siker, ha megteszed, de azért lécci gonold át JÓL a dolgot
2007. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
igen nagyon égő főleg ha nemet mond
2007. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
szia.Juuuj, ez pont ma történt:Van egy otársam(fiú)aki szeptembertől van velünk, átjött másik suliból, neki tetszik egy lány az osztályból.Ma nem volt suliba, és délelőtt felhívta az egyik haverját az osztályból,hogy mondja meg a lánynak,h tetszik neki, meg h szereti.És h mondja el neki a lány reakcióját. Na most a csajnak van pasija,úgyhogy gondolhatod nem volt természetes a mosolya... Csak h ezt az egész osztály már tudja, és szünet után kíváncsi leszek mi lesz... szegények. Ezt most azért írtam le, h ha bevallod neki, akkor ne több ember előtt tedd. Ez csak 1 ötlet rá, így is lehet,egyik haverod által, de a lánynak is megmondhatod, ha vállalod a kockázatot. De ha nem mered bevállalni, akkor is ki lehet venni jelekből, h bejössz-e a lánynak, hidd el.
2007. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát azzal én nem teljesen értenék egyet hogy az osztályon belüli kapcsolatok nem működnek...vagy én csak mi a barátommal csak egy kis részét képezzük a kivételnek amely erősíti a szabályt:) Mindenképp négyszemközt mondd el neki, vagy ha úgy könnyebb írd le(szerintem ma sem ciki szerelmes levelet írni, és én lányként úgy gondolom hogy jó érzés megkapni:) ) Először pedig figyeld meg a reakcióját a közeledésedre, bókolj, vagy hívd el vhová ahol többen is lehettek, aztán hívd el vhova ahol kettesben lehettek. És fontos hogy figyelj a testbeszédére hisz abból nagyon sok minden látszik. :) Sok szerencsét kívánok!!!
2007. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

azzal nem értek egyet, hogy az osztályon belüli kapcsolatok nem működhetnek, azzal inkább, hogy csak az igazi kapcsolatok működnek! én 10.es vagyok szintén, és a barátommal, aki az osztálytársam is egyben, már 2 és fél éve vagyunk együtt! ez mondjuk nagyon ritka, sokan meglepődnek, hogy nem untuk-e meg egymást:) szóval mi igazán illünk egymáshoz, és szeretjük is egymást, teljesen megbízunk egymásban mert őszintén megbeszélünk mindet (persze nem mindig ment ez ilyen flottul:)...). a mi évfolyamunkon több pár is volt már, de sokan baráttokká váltak, stb.

szóval szerintem osztálya válogatja, hogy mit "tűr meg", mit nem. ha nálatok nem olyan a közösség akkor érdemes fontolóra venni, hogy megéri e... persze legfőképpen azt kell mérlegelned, hogy van e realitása a kapcsolatotoknak...


vissza a kérdésedhez: hát semmiképpen ne a többiek előtt kérdezd meg, várj egy megfelelő alkalomra, amikor megtudjátok kettesben beszélni... és ha úgy döntötök, hogy megpróbáljátok, abban semmi ciki nincs az osztály előtt, max irigyek lesznek:) ha egymásnak valók vagytok így is menni fog szerintem:) hajrá!

2007. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

hihi, egyszerre írtuk ugyanazt, valamit jelent:)


az előző hozzászóló:)

2007. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%

Figyelj:

Szerintem semmiképpen ne a suliban, főleg ne mások előtt mondd meg neki.

Szerintem csináld azt hogy:

Hívd el őt (mint barátot) moziba vagy korizni, vagy egyéb olyan helyre ahol jól éreznétek magatokat, s legyélvele minnél kedvesebb hogy belophasd magadat a szívébe. :)

Ezt csináld meg 2x-3x, s azután a legközelebbi randin amikor érzed hogy a legmegfelelőbb az alkalom, akkor szedd össze minden erődet és mond meg neki öszintén mit érzel iránta.

Sok sikert! ;)

2007. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj!

Az a lényeg, hogy négy szemközt mond meg neki!

Ja, az osztályba lévő kapcsolatok nem maradnak meg.

Ki írt ilyen marhaságot?

Egyik osztály társam na az anyja és az apja már óvodás koroktul együtt vannak. Na és.

A másik van egy olyan haverom akinek a szülei az ált.-ban utálták egy mást és még is össze jöttek és nem unták meg egymást.


úgyhogy Sok skierelt!:)

2007. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

a fenti va'laszokban nagyon jo tippek vannak , hogyan is merd elmondani neki h mit érzel ira'nta ugyh szerintem nincs amiert ujra leirnom ezekeet.

De az ok amiert commentálok, az az hogy en 12es vagyok es már tobb mint 1 éve szerelmes vagyok az egyik osztálytarsamba. De rengeteg az ok amiert nem vagyunk egyutt, bár ha jobban belegondolok akkor részben az én gyávaságom miatt nem vagyunk egyutt, és épp ezert nem szabad neked eltitkolni a csaj elott h mit is erzel irántam, mert a szerelmet egyáltalán nem konnyu elfelejteni, főleg ha az még az osztálytársad is akivel minden nap egyterembe rostokolltok (ezt csak toom, mert probáltam, de nem sikerult) ugyh attol ne félj h netán nemet fog mondani , mert akkor gondolj arra hogy ha igent mondott volna is akkor kis ido mulva nem mukodott volna az egész és szakitototok amibol aztán vagy barátság alakul ki vagy pedig utállat, és jobb igy h osztálytársak maradtok, és nem pedig...

De ha igent mond akkor meg nöjenek szarnyaid a boldogságtol :P


ha meg cikinek tartod az érzéseid kimutatását a többi fiu elott, akkor tojd le oket magasrol, foként ha szivatni akarnak vele, mert akkor biztos ok meg nem ereztek szerelmet, vagy ha igen akkor pedig nyuszik voltak a kimutatására(mert bizony ehez nagy batorsag kell) , és irigyek rád valamilyen szintem, amit szintén csak igy tudnak kifelyezni, mert egy faragatlan tuskok:P


Sok sikert:D

2008. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
NE a többiek elött, ez privát ügy! Csak neki mond meg, így tán nem lesz ciki ha netalán nemet mond.
2009. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!