Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ezt miért csináljátok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ráírtok a csajra, hogy szia. Ő válaszol, hogy szia. :) Aztán megkérdezed mizu, ő válaszol, hogy pl. semmi különös, veled?

Erre eltűnik a fiú.

Ez többször megtörtént már. Közben összejönnek ilyenkor valaki mással vagy miért tűnnek el?:D



2021. ápr. 3. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert az ilyen kérdésekre válaszolni hosszasabban elég fárasztó. A kezdésnek érdekesnek kell lennie.
2021. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Ezt azok a srácok csinálják akik népszerűek és több csaj írogat nekik. Nyugi,ha levarrta az előtted sorban lévőket, majd ismét írni fog, hogy betenné. Kivéve ha bontotta a kapcsolatot, akkor meggondolta magát, van ilyen.
2021. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha azt irja vissza, hogy semmi különös, akkor jobb is , ha eltünik.

Még ha nem is történt vele tényleg semmi különös, akkor is, ha egy lány visszaír, akkor olyant kell irni, amire vissza tud irni, vagy tud reagálni.

Megkérdezik tőlem, hogy mizu, akkor ha ismerkedni akarok nem azt irom, hogy semmi, vagy fekszek, vagy ilyenek, hanem hogy

Tegnap sok volt a munka, ezért ma egy kicsit később keltem, kipihentem magam, bedobtam a reggeli kávémat, aztán gyorsan elrohatnam boltba, hogy neki tudjak állni főzni. Neked hogy telt eddig a napod?


Itt kapásból adtam egy csomó lehetőséget a visszakérdezésre, pl mit dolgoztál, hogy ennyire elfáradtál; óóóm te is kávéfüggő vagy; mit vettél a boltban; mi lesz az ebéd; tudsz főzni; ....


A semmi kül az mehet lecsóba szerintem

2021. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez az. De a fiú ír így rá a lányra. Ha unalmasan ír rá, arra csak unalmasan lehet válaszolni, úgyhogy ha bárkinek el kéne tűnnie, az a csaj.
2021. ápr. 3. 12:57
 5/22 A kérdező kommentje:

Ezt az első válaszra reagálva írtam.

Amúgy a hogy telt a napodra válaszolnám, hogy hogy telt a napom, a mizu kérdés mást jelent..

2021. ápr. 3. 12:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez bárkire vonatkozhat. Nagyon nehéz nyitni. Főleg, hogy aki valami vicces szöveggel akar, az is néha le van huzva.
2021. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze, azt megértem, hogy nehéz nyitni. Én is csak egy sziával szoktam írni, ha én írok rá, de nem tűnök el, ha visszakérdeznek, hogy és velem mizu.😂
2021. ápr. 3. 13:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te mit válaszolnál a mizura? Két válasz van rá, amit általában látok:

Semmi vagy minden ok.

Folytatás:

-És nálad?

-Nálam is minden ok.

-Az jó.

-Aha.

2021. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

3, egyértelmű, hogy ilyen kreatív és érdekes kérdésre, mint a "mizu" a pasinak hosszan és kifejtve KELL válaszolnia, hiszen kötelessége szórakoztatni a női egyedet.


"Tegnap sok volt a munka, ezért ma egy kicsit később keltem, kipihentem magam, bedobtam a reggeli kávémat, aztán gyorsan elrohatnam boltba, hogy neki tudjak állni főzni. Neked hogy telt eddig a napod?"

Erre kifejtős, sok támpontot adó válaszra a tipik női reakció kb az, hogy:

-velem semmi.


😂😂 Ilyenkor azért átgondolja az ember, hogy mennyire éri ez meg neki. Szerintem az mehet a lecsóba, aki lemeri írni hogy mizu, meg hogy vagy.

2021. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

4# jogos, de kb ugyanazokat a srácokat likeolja kb. minden csaj.

Pl pest környékén bármelyik nőnek van 100 match naponta (ha nem tinderezik túl sokat, mert lehet több is.) egy átlagos, vagy átlag alatti srácnak napi 1-10 között. matematikailag ez csak úgy jöhet ki a sok match a nőknél,hogy a srácok nagyon kis százalékával matchelnek. Ergo, nem kell erőlködnie, mert van 100 másik nő aki lehet akar is beszélgetni vele, irányítja a beszélgetést, küldi a nudeot, nem várja el, hogy szórakoztassa, kreatívkodjon stb.

2021. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!