Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a lánynak, akit megkedveltem, hogy kamu profil vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék találkozni Vele és eléggé megkedveltem. Vagy inkább tűnjek el? Tudom ez egy nagyon hülye ötlet volt részemről,hogy más fotóival..Vajon meg fogja érteni?
2021. ápr. 3. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megérti és utána letilt.
2021. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam kapásból kuka lenne
2021. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Olyan srácból rengeteg van, akivel jól el lehet dumálni, vagy vicces, kedves, megértő stb, ebben semmi extra nincs.

Megérti-e, hogy átverted? Persze.

2021. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanebben vagyok 🙈 csak én vagyok a nő. Kamu női profilról írtam a kiszemeltnek. Most meg nem tudom mi legyen.
2021. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki
2021. ápr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt kell, hogy mondjam, szánalmas vagy kérdező. Te is meg a többi olyan, aki kamuprofilokról szórakozik mások idejével, meg érzéseivel. Aztán meg eltűnik, mert gyáva felvállalni magát, de amit kapott figyelmet addig az illetőtől, azzal elvan. Ha a csaj nem teljesen hülye, letilt a francba, és igaza lesz, jól teszi.
2021. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért akik kamuprofilról írnak általában nem arról híresek, hogy ők maguk olyan jó külsővel megáldott vonzó emberek lennének. Gyanítom. A kérdező már megunta a sok visszautasítást és kudarcot, ezért regisztrált kamu profillal. Gondolom jólesett neki végre, hogy egy nőtől elfogadást kap. Illetve ez is megerősítette a külsőségek fontosságáról.


Szerintem mondd el. Úgyse tudod sokáig húzni ezt a dolgot. Valószínűleg el fog küldeni a francba, de legalább nem fogsz agyalni tovább rajta. Arra fog hivatkozni, hogy átverted, de valójában csak arról lesz szó, hogy a valódi külsőd nem elég jó neki.


Mert hát gondolom nem arról van szó, hogy te görög isten külsejű pasi vagy, aki beregisztrált latin macskóként.

2021. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ami valóban kamu? A fotód,információk Rólad,korod,neved?
2021. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Akaszd fel magad!
2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom elfogadni. Én alapból érzékeny vagyok az ilyesmire. Az ember alapvetően azért regizik egy társkeresőn, hogy ismerkedjen. Én is kb átlagos kinézetű pasi vagyok, de eszembe sem jutott, hogy egy kamu képpel ismerkedjek. Mi értelme van? Kérdező, te is tudod, hogy nem te tetszel a nőnek, hanem a képen lévő tag. Ha valakinek ez a helyzet jó, az meg is érdemli, hogy tiltsák ezután. Én tiltanam.
2023. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!