Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 napig nem válaszoltam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napig nem válaszoltam neki vissza(őszintén elfelejtettem), és törölt minden honnan. Ez mennyire oké?

Figyelt kérdés
A fiú 25 aki ezt csinálta. Eddig egyszer találkoztunk, meg tegnap írt hogy találkozhatunk. Elolvastam, de teljesen kiment a fejemből hogy válaszoljak. Ma arra keltem, hogy törölt mindenhonnan. Ez azért túlzás, nem?
2021. ápr. 6. 14:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Az, kattant a gyerek. Örülj hogy már most kiderült.
2021. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Az


Sajnos nem egy mai fiatal tart itt, hogy mindenek felett van a social média kommunikáció, értsd: ha nem írsz vissza 1 percen belul=nem szeretsz, nem küldesz giccses maci fejet=nem szeretsz


Jobb h most tiltott le. Ezután jött volna a

- mit eszel?

- miért nem válaszolsz?

- még mindig fürdesz?

- már 30 perce eszel és nem írsz...

2021. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg jogos. Kapcsolat elején repülnöd kéne hozzá, meg a fellegekben járni egy randirahívástól. Mondjuk én nem is nagyon ismerkedtem soha neten, nem vadidegenekkel kerültem ilyen helyzetbe. Na mindegy, az tuti, hogy téged túlságosan nem fogott meg a srác, nem lőtt nagyon mellé azzal, hogy ezt rövidre zárta.
2021. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom köze van ahhoz, hogy pont randira hívásra nem válaszoltál. Egy szimpla: "szia, mizú?" válasza ráért volna. Megsértetted szegény kis egoját.

Ne bánkódj, ő már másik nővel chatel.

2021. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Azért ebből arra a következtetésre is juthatott, hogy ignorálod a randira hivást. Egész nap nem jelzek vissza egy kezdődő kapcsolatban. És ahogy előttem írta valaki, ha elfelejtetted akkor azért annyira nem fogott meg a srác. Ezt talán ő is elkönyvelte és az szerint járt el.
2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha elfelejted valszeg amiatt mert egyáltalán nem volt rád hatással. Egyikőtök sem vesztett semmit.
2021. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen oké, legalább hamar kiderült, hogy nem érdemes vele foglalkoznod. Szerinted egy ilyentől mit várhatsz később?
2021. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon érdekelhet, ha egy napig nem válaszolsz neki...szerintem már van annyira tapasztalt a gyerek, hogy kivel tegye magát és kivel ne. Ha nekem valaki felkelti az érdeklődésem, akkor sokat gondolok az illetőre, és eszembe nem jutna nem válaszolni neki...jól tette, van még rajtad kívül kismillió csaj. 30F
2021. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezt az egy napot innentől mindig tarts. Kiszűröd a mentálisan labilisokat.

Én ha valakivel levelezek, és nem ír akár napokig, letudom, hogy jó munkája van. De teszem hozzá, ha már felnyom agyilag és ír, volt hogy direkt egy napot szivattam :D Egyből írt este, hogy jaj mi a gond :D


Szóval felnőtt embereknél előfordul, hogy nem ér rá egyből válaszolni illetve, az is igaz, hogy nem voltál oda meg vissza érte, ha elfelejtetted :)


Ettől függetlenül gyerekes és beteges, ráadásul tényleg ebből lesz később a kontrolláló fél. És igencsak passzív-agresszív kommunikáció, amitől én hányok. Ja és még egy: ő a férfi. Ha tényleg érdekled, még ír is hogy reméli minden ok

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

"De teszem hozzá, ha már felnyom agyilag és ír, volt hogy direkt egy napot szivattam :D Egyből írt este, hogy jaj mi a gond :D"


"És igencsak passzív-agresszív kommunikáció, amitől én hányok. "


Érdekes vagy te is

2021. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!