Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen okokból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen okokból nem jelöltök vissza egy lányt facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit gyerekes kérdés, de mégis érdekelne, hogy mik lehetnek az okai.:) Van egy srác aki bejön és tudom, hogy én is neki(hallottam), de csak ritkán futunk össze, így bejelöltem, de nem igazolt vissza már 4 napja. Kicsit rosszul érzem magam miatta.

2021. márc. 5. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Például ha azt sem tudom, ki az isten?
2021. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a többi ismerősömnek visszaigazolt, pedig kb annyira ismeri őket mint engem
2021. márc. 5. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem akar. Még sem vagy neki olyan szimpatikus.
2021. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

tuti, hogy bejossz neki? lehet, hogy nem tudja a facebook profilod hozzad kotni, mert nem tudja a neved, a kepen meg nem ismer fel.

vagy van baratnoje.

vagy olyan tipus, hogy nem akar ismereteneket visszaigazolni, hiaba jossz be neki allitolag.


mindenestre nem jo jel, szerintem engedd ezt el.

2021. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köztetek semmi. Miért jelölne vissza?

Nem akarja hogy tudd a dolgait amit az ismerősei igen.

Még ismerkedős, randizós időszakban sem jelölök vissza akárkit, egyszerűen mert akkor ki kellene tiltanom is onnan ha pár randi után úgy döntünk hogy nem fog működni.

És végül azért nem szoktam szíre-szóra visszajelölgetni valakit, mert meguntam hogy páran eljátszották azt, hogy az ismerőssé válással, korlátozta mit láthatok az oldalán, konkrétan letiltották hogy lássam az ismerőseit, ami amúgy bárkinek nyilvános.

Nőként válaszoltam bocsi.

2021. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem vette még észre, hogy bejelölted (amire azért elég kicsi az esély, ha amúgy szokta időnként használni a facebookot) vagy nem ismert fel a profilod alapján (bár ha ismer, feltételezem név alapján be tudna azonosítani még akkor is, ha a képed nem olyan). Ami pedig talán a legvalószínűbb, hogy hiába hallottad azt, hogy bejössz neki, ez nem igaz. Ha így lenne, kapna az alkalmon, hogy megtetted az első lépést és visszaigazolná, hogy ismer. Mivel azt írod, hogy másokat meg visszaigazolt, akiket kb. annyira ismer, mint téged, így azért fura, hogy pont téged meg nem. Pont azt, aki elvileg még tetszik is neki.
2021. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy véletlen pont nálad elégelte meg a sok majdnem idegen visszajelölgetését.
2021. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos magában.Van barátnője esetleg, vagy egy másik lánnyal ismerkedik éppen akit te is ismersz,ezért ebből nagyon kényelmetlen helyzet alakulhat ki.Valószínű nem veled van a baja csak egy kínos helyzetet próbál elkerülni.Vagy egyszerűen nem tudja hogy ki vagy és nem tud hová tenni,már én is voltam így egy kolléganővel.A legjobb ha oda mész hozzá és megkérdezed miért nem jelöl vissza.Én volt hogy ezt tettem,megjelöltem egy kolléganőm és nem jelölt vissza,azt hiszem egy hét telt el amikor odamentem és megkérdeztem hogy haragszik rám valamiért vagy esetleg más oka van hogy nem jelöl vissza,kiderült hogy félreértés történt mert egy másik profilt használ.Tehát nyugodtan odamehetsz megkérdezni.
2021. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sose jelölök vissza senkit, akivel nem volt 2-3 randi. mert ha az első se jön ki jól, beég az ismerőseim közé
2021. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha dugni akarnak tuti. Bár esetek többségében pasik szoktak jelölgetni nőket.

Persze, lehet más egyébb is.

De szerintem a legfontosabb legyen profilképe. És az ne kutya macska, vagy más egyébb legyen.

2021. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!