Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszene egy ilyen bók az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy ilyen bók az első randin, hölgyikék?

Figyelt kérdés

Rendez-vous-m lesz egy sexyes hölgyleánnyal. Hogy oldódjon az atmosphera, azt találtam ki, hogy cool és laza, humouros módozatba kapcsolva csavarintom el szőke fürtös fejecskéjét.

Randi elején pl lejjebb tolnám uv szűrős Ray Ban menőségi és minőségi napszemüvegemet, végigmérném csábos és charmant partnernőmet, majd flirt-fokozatban ezt mondanám:

- Ha pénzügyminiszter volnák, első dolgom lenne sexységi adót kivetni a túl dögös csajszikákrs. A hot bodyddal egymagad feltölthetnéd az államkasszát...



2021. ápr. 12. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez most vagy valami troll komment, vagy te vagy a leerőltetettebb "humorral" rendelkező lény a Földön.
2021. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten 😂😂😅
2021. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ááá végre :DD már hiányoztál!
2021. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is hiányzott a kedvenc alpha malem 🥺
2021. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
A szia cica van gazdádnál legalább jobb.
2021. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Majdnem ugyanez màt volt pàr hónapja, Ray Ben mint menősèg meg sexy body....


Alkotói válság van? :D


Unalmas kezd lenni és a randi modoros álfranciás meg a laton szavak erőltetett leírása mellett már a hölgyleánytól sem kap el nőként a hányinger, mert fárasztóbb és unalmasabb, mint amennyire gyomorforgató.


Nem humoros már, profilt kellene vàltani tényleg...

2021. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
"volnák". Istenem, reméltem hogy megtanulsz idővel magyarul, de nem. :(
2021. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a 44F? (Vagy már 45F?)
2021. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Brutál gáz vagy ember! Humor nulla! Stilus az egy proli aki erőlteti a modorosságot. Na oké, én is gyártok a stílusodban egy pár baromságot. Majd csak megunja már a jónép. All right reseved? Na ezt elfelejtetted.
2021. ápr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a kedvenc kérdezőm :)
2021. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!