Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy ne égjek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Randizgatok egy lánnyal és hát lassan eljutunk az ágyig... Ő teljesen meg van róla győződve, hogy én biztos egy "lepedőakrobata" vagyok, pedig nem. Célozgattam már rá nem is egyszer, hogy nem volt valami sok lány az életemben, de egyszerűen nem hiszi el. Azt mondja, ha ilyen jó pasi vagyok, meg magabiztos, akkor tuti sok lánnyal voltam és csak kamuzok neki.

Kezdek kicsit befeszülni ettől, hogy ő többet vár el tőlem, mint amit nyújtani tudok, nem vagyok se túl tapasztalt, se túl ügyes...

25/F



2021. ápr. 8. 17:39
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
92%

Érdemes lett volna őszintén beszélni a szexről, btw.


Ha meg ez nem megy, akkor dobd be a fantàziàdat, koncentràlj a nőre, elégítsd ki.

2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én nem célozgatnék, hanem ha megint rákezdi és hazugnak nevez, akkor szépen, de határozottan, nem pironkodva, de nem is győzködve megint elmondanám neki, hogy mi a helyzet. Ezen nincs mit szégyellni, teljesen normális, ha még nem voltál sok nővel. Ha nem megfelelően reagál, megszégyenít vagy lenéz emiatt, akkor te nem őt keresed, ott kell hagyni, mert nem veled van a probléma.
2021. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom ritkán szokott kifejezetten jól sikerülni, ilyenkor még össze kell csiszolódnia a feleknek. Van egy alap tudásod, azzal már nem éghetsz be.
2021. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Jól nyald ki, ujjazd meg, többször, aztán nagy baj már nem lehet ;)
2021. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hosszú előjáték, simogasd mindenét, csókolgasd a nyakát, fülcimpáját, vállát, mellét,meg ahol csak éred. Próbáld figyelni a reakcióit, rezdüléseit,ki kell fürkészni hogy mit szeret, mi a jó neki.Haladj föntről lefelé, húzd föl a csajt mire elérsz a punciig. Ne ess neki rögtön a csiklónak, ennek is add meg a módját, játssz a nyelveddel előtte mindenhol egy kicsit. Ha nem tudod hogy hol van a csikló akkor nézd meg a neten egy anatómiai rajzon. Erre kell majd koncentrálnod a nyalás során. Lazítsd el a nyelvedet, puha kiskutyanyelvvel simogasd a csiklót mert nagyon érzékeny. Föl, le, jobbról balra, balról jobbra, körkörösen,közben figyeld hogy jó-e neki. Ha élvezi akkor ne hagyd abba. Csinálhatod egyre gyorsabban. A nyál közben folyik a szádból, ezzel ne törődj. Ha ráhúzza a fejedet a puncijára akkor csináld kicsit keményebben, feszítsd kicsit a nyelvedet, ekkor már be van izgulva. Ha emeli a csípőjét akkor tapadj rá, menj vele, ne engedd el. Ha elélvezett akkor húzz egy gumit és finoman told be neki. Lassan, óvatosan kezdj mozogni. Ha érzed hogy korán jönne a vég akkor vedd ki egy kicsit. Higgadj le, kezdd újra. Ha úgy érzed hogy bírod akkor gyorsíthatsz a tempón. Csípőből dolgozz, ne teljes testből. Körözz a derekaddal, így a fa$zoddal bejárod a teljes puncit. Ha passzol a méret, nem túl hosszú a fa$z, akkor jöhet a vadulás, baszd szét a lyukát egy ütvefúró sebességével.Ha jó a tempó és kitartó vagy akkor lehet hüvelyi orgazmusa a csajnak. Ezt érzed, mert nagyokat lüktet, rándul belül a puncija, meg teljesen ki lesz utána, azt sem tudja nagyjából hogy hol van.A lüktető punci érzésétől valószínűleg neked is véged lesz abban a pillanatban. Ölelgesd, szeretgesd orgazmus után,legyen egy kis chill, ez nagyon jól tud esni egy izzasztó menet után.
2021. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Bocs haver, ennyi volt. Ha bénázol, ott helyben fog otthagyni.
2021. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Jobb kérdés, h mi volt? Megtörtént a téma, Kérdező?
2021. ápr. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Az 5-ös elég jól leírt mindent!

Ha a lány nincs teljesen felkészülve, az sem baj, ha az első ágyjelenetnél nincs bedugós szex. De a nyalásról olvass a neten utána. (Kevesen csináljuk jól! :) )

2021. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!