Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiu akiert oda vok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu akiert oda vok de osszevesztunk es most ujra akarok vele talizni. Hogy kellene ezt megszervezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Van 1 fiu akiert oda vok de osszevesztunk es most ujra akarok vele talizni.. De ugy h veletlenszru legyen a tali. Van 1 kozos ismink aki mindennap talizik vele, es azt mondta h o megszervezne 1 talit.1 vagy 2 napon belul akarjuk es kerdeznem toletek h van e vmi jo otletetek arra h hogy csinaljuk h ne legyen levagos, trukkos legyen es hat minnel jobb. Varom a valaszaitokat... Koszi
2008. júl. 15. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem fiatal vagy...szépen hívd fel, kérjél bocsánatot (még ha nem is te vagy a hibás, okos enged..) és beszélj meg vele egy másik talit. Nem kell túlreakciózni
2008. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pasiként azt javasolom neked, hogy ne trükközzél.

Nem szeretjük az ilyen kavarásokat, igaz nem mindíg vesszük észre, de ha igen, akkor nagyon be tudunk rágni.


Hívd fel, vagy írj neki egy levelet, ha bátortalan vagy a telefonban és mondd meg neki, hogy kezdjétek újra.

2008. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem trükközés,meg ilyen akciók helyett,inkább hívd fel és beszélj vele,lehet az lenne a legjobb.
2008. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hivhatom fel mert nemreg telefonba elkuldtem nem is 1x meg irtam is neki h torlom mindenhonnan ahonnan lehet..szerintem volt ra okom..hulyen festene ha felhivnam meg ki is rohogne lehet milyen gaz vok
2008. júl. 15. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen hülye vagy, hogy még akkor is elküldöd a picsába ha össze akarsz vele jönni akkor arról már senki nem tehet. Ha nem kérsz bocsánatot és nem mutatod ki neki, hogy össze akarsz vele jönni akkor ez úgy buktad ahogy van. Arra ne is várj, hogy ő kezdjen el nyalni neked...férfi és nem pedig kutya
2008. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt okom ra szerintem h elkuldtem...lefekudtem vele es utana ugy vettem eszre h mar nem keres es akkor kuldtem el..o azt mondta nem igy van..de hat sosem ert ra..felkaptam a vizet es elkuldtem
2008. júl. 15. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom h pontsan h történhetett, de hívd fel és kérj bocsánatot szerintem is mert az mindig hatni szokott az emberekre! Amúgy meg nem tom h mennyiszer került meg lemondta a randikat...de az is lehet h miután lefeküldtetek valamitől megijedt vagy bepánikolt és próbált időt nyerni átgondolni...
2008. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

figyelj, nekünk te itt ne bizonygasd, hogy igazad volt. Egyrészt senkit sem érdekel, másrészt meg ha elküldted és most mégis meggondoltad magad, akkor ha igazad volt, ha nem, neked kell megalázkodni. Ez van.


Az, hogy éppen segget készülsz csinálni a szádból, az a te dolgod. Lelked rajta, ha szerinted megéri, akkor csináld.

Írj neki egy levet és kérjél bocsánatot. Ne próbálkozz azza, hogy meggyőzd, az ő hibája, mert nem fog bejönni. A nagy büdös helyzet az, hogy megvan nélküled. Sikerült magad leírni nála. Ha nekiállsz trükközni, összefutni vele, akkor egyből be fog állni védekező állásba és semmit nem fogsz tudni elérni. Én szóba sem állnék veled a helyében.


Irj levelet, kérjél bocsánatot, alázkodj meg. Ez az egyetlen esélyed.

2008. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!