Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek 15-16 éves lányokkal?

Figyelt kérdés
Szóval 16 vagyok, fiú és nem egy csúnya gyerek - néhány csaj már mondta nekem hogy jól nézek ki... De ismerkedni szeretnék mert egyelőre egyik baráti társaságban sem volt olyan lány, akibe belezúgtam volna. Nyaralás közben 5 nap alatt 3 lány szólított le (társaságban persze), de a környékünkön nincs strand, diszkó biztos bukta, mert ott a lányok 90%-a totál buta. És ha már ráköszöntem valakire, mit mondjak neki utána (bizonytalan típus vagyok :() Á mindegy. Minden értelmes válasznak örülnék, és bocs ha hosszú lett.
2010. aug. 21. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

ha látsz egy szép lányt, akin úgy látod, hogy tetszel neki, akkor például köszönsz neki és bemutatkozol(akkor valószínűleg ő is), aztán el lehet kezdeni bármiről beszélgetni.persze nem nyomulósan.aztán, ha ebből tetszik a lány akkor elhívhatod valahova egy randira vagy valahová.

15/L

2010. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük ugyanúgy mintha egy fiúval beszélgetnél, csak ne az autókról :)


Annyi különbséggel, hogy néha megdicsérheted, pl hogy szép a hajad, szép a ruhád, jó ez a cipő, csinos vagy, ilyesmik. A már egy jó pont ha dícséred őket :)

2010. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hátfigyelj a diszkó nálam is tabu, mert nem jön be az ilyen zene, se a társaság. szóval én inkább tereken, utcákon lógok, vagy barátnőkkel kávézunk néha, de igazából tök mind1 hogy hol csak együtt legyünk. szóval helyeket nem tudok mondani, de az nem rossz ha ül egy csapat fiú meg egy csapat lány és a fiúk betársulnak:)


L/16

2010. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Bárhol, csak könyörgök, ne a neten!! Komolyan!
2010. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem is volt célom :D Szilárd meggyőződésem hogy a neten csak a lúzerek ismerkednek (az én koromban persze): csak tanácsot kértem...
2010. aug. 21. 16:11
 6/19 anonim válasza:
100%
A kérdés magában nem rossz. Az mindenesetre nagyon tetszik, hogy szerinted a disco alapból bukós. Ott tényleg nem lehet ismerkedni... Én kicsit idősebb vagyok nálad (21), és én is eléggé tanácstalan vagyok, hogy hol lehet összeismerkedni normális pasival. Egyenlőre úgy látom, még nincs meg a megfelelő hely. Disco ugye nem, net megint nem, mert az is esélytelen szerintem. Úgyhogy... csak a szerencse maradt. Mondjuk te abból a szempontból jobb helyzetben vagy nálam, hogy suliba jársz( gondolom). És ott azért előfordul egy-két lány :D.
2010. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Boltba, ha egy lányt meglátsz aki tetszik, és pl.: kenyeret vesz, akkor menj oda és mondd azt, hogy te is azt a fajta kenyeret szoktad venni. A lányoknál nagyon nyerő az érett gondolkodás. Ha beszélgetsz egy lánnyal legyél laza, gondolj rá úgy mintha ha az egyik haveroddal beszélgetnél. Ha jó képű vagy az is nagyon megnyerő tud lenni. A diszkó az szerintem is esélytelen, de a netes ismerkedés is. Neten sose ismerkedj, mert azok a lányok akik neten ismerkednek általában rondák és szemetek. Tapasztalatból tudom.
2010. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Berlin ***** válasza:
Javító-nevelő Intézetekben!
2010. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

A kenyeres sztori az nagyon állat volt xD, ilyen jót se röhögtem rég :D

Nah, a lényeg hogy kialakítsd a saját stílusodat, ehhez nem árt gyűjtögetni illetve próbálkozni. A diszkó arra jó hogy felszedj egy csajt és 1 éjszakát kihúzol max belőle, Ha te komoly kapcsolatot akarsz (ennyi idősen én még nem kötelezném el magat, de te tudod) akkor kezdj el ismerkedni, ehhez a netes ismerkedés nagyon jó alapot ad (nem kell leszólni..) társkeresőből kiválogatsz pár csajt és dumálsz velük msn-en, ez megadja a kezdő löketet hogy elérhető csajokkal is tudj beszélgetésbe elegyedni. Remélem segítettem, a kritikát nyugodtan írhatjátok..

2010. aug. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is az élelmiszerboltot, vegyeskereskedést, hentesboltot, gyógyszertárt tudom javasolni.


Ilonka néni

2010. aug. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!