Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és hol ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedjek lányokkal alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és ha volt bármilyen kapcsolatom egy lánnyal az mindig buliban történt. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a nők 90%-a ittasan majdnem bárkivel belemegy bármibe. Egy szórakozóhelyen leginkább csak egyéjszakásokat lehet találni, ami pedig azért hülyeség, mert annyi alkohol ami felold az alól, hogy ne vegyem magamra ha elutasítanak felér egy Lidocain fürdővel.

Szóval részemről az ilyenfajta szórakozóhelyek felejtősek.

Épp eleget buliztam ahhoz, hogy tudjam, hogy csak egy komoly kapcsolatban lehetek boldog és teljes ember.

Mi van ha az utcán meglátok valakit aki szimpatikus ? 10 másodperc és elsétálunk egymás mellett. Amúgy sincs ilyenkor idő beszélni, ha pedig elmondod neki, hogy szeretnéd megismerni az egy picit gyors, letámadós, nem? :)

A sokat emlegetett könyvtár is érdekes amikor mindenki olvas/tanul te pedig leülnél ismerkedni?

Fontos, hogy nőt keresek nem kislányt, így a nálam fiatalabbakat nem tudom igazán komolyan venni. Ez sem könnyíti meg a dolgom :)


2011. okt. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy a barati korod ,akkor menj ki veluk tobbszor ,szemezz ki egy lanyt :)

Vidd el allatkertbe ,moziba ,stb ...

Szerintem befog valni :D


bocs az ekezetem miatt.

2011. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kocsma
2011. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BKV! Veled utaztam opció :D Tényleg tök jó ötlet, bár én még nem használtam soha.

Viszont szólítottam már le lányt a villamoson, és bejött, igaz nem voltunk túl sokáig együtt.

2011. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ülj le egy kávézóba, ahova látod hogy többen járnak.. :) Figyelj fel valakire és keresd a szemkontaktust, esetleg küldj neki egy italt.. Régi módi, de beválhat :)
2011. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Két inteligens,művelt ember között a könyvtárban való ismerkedés igazi élmény.
2011. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!