Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk ma? Mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk ma? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

szegeden vagy környékén mihez tudunk kezdeni magunkkal?

az se baj ha értelmes választ kapok...

előre is köszi.


2010. aug. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
dugjatok
2010. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok. de előtte azért valahova mennénk.
2010. aug. 21. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szobára?:D
2010. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ott vagyunk.már kimozdulnánk..

azért vicces hogy olyanoktól kérek tanácsot akik a gép előtt 1 szobában élik le az életüket.:)

2010. aug. 21. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Seta,fagyizas,pizza,egy teraszon megisztok egy uditot...

Sok lehetoseg van.:)

2010. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te gyere át hozzám, a fiúd meg addig hozhat nekem pár üveg bort a teszkóból. ;-)
2010. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szegeden tisza part az alap.én egyszer voltam egy lánnyal az újszegedi oldalon.ahogy lementek a hídról jobbra a panelek mellett a legszélső úton.vagy a régi szabadstrand ,bár ott szokott lenni pár fürdőző meg csöves-esetleg mindkettő egyszerre ,úgyhogy ha nyugit akartok menjetek tovább ,egy helyen- a gyárszerű nagy épület mellett-le lehet menni az útról ,ott van jobbra egy füves rész allatta a part.szerintem az nagyon jó hely ;)
2010. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

14/F


előző voltam

2010. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!