Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk, hova menjünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk, hova menjünk? Mi sülhet ki belölle?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és egy 18 éves csaj elkezdett velem ismerkedni egy társkereső oldalon. Találkozni is akar velem.

kicsit furcsa stílusa van, ilyen goth szerű, de nem tudom.

smink meg minden nélkül nem csunya, elmenjek vele randira?

esetleg hogy tudnám finoman megkérni hogy ne sminkelje ki magát?


2010. jún. 28. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
"ne sminkeld ki magad, mert a goth stílus undorító"
2010. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Ne sminkeld magad ribanc!!! Jössz dugni? kb ennyi szerintem.... csak szórakozik veled ha nem akkor őrült...
2010. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy szerinte természetesen sokkal szebb,mint ha egy maszk mögé rejtőzik


amúgy én nem találkoznák vele a helyedben, bár nemtudom


14L

2010. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet az egy 40 éves f@sz és fel akar téged áldozni az erdőben!
2010. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi jó, inkább ne talizz vele. Ő így él, sminkesen, ha neked így nem jó akkor izzé...nem is tudom hogyan tudsz ismerkedni közösségi oldalakon...:-S
2010. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
menjetek temetőbe,az biztos tetszene neki.
2010. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
meneküüüüüüüüüüüüüljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod mi dul ki belole? Rantotthus...

Am sztem cs szorakozik veled:( sajnalom haver de ez van... Nem tul jellemzo a 18as csajokra h negy evvel fiatalabbal kavarnak:(de kerdezz rá azt ha igen akk meg mind1 h hogyan nez ki mar annak is orulj h o mar tovabb is elmegyek (valszeg) mint a 14esek:P

2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

azt mondta nálla előny ha fiatalab, mert tapasztalatlannak érzi magát, és így magabiztosabb, hogy a másik fél is tapasztalatlan. Hát szerintem nem kéne sok idő hpgy befüzzem, hogy lefeküdjön velem, már a szexről is volt szó.

szerintem nem szórakozik, csak télleg nincs önbizalma vele egykorúakkal.

2010. jún. 28. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
kérd meg szépen hogy ne fesse ki magát,és szerintem próbáld ki vele a kapcsit.még jó is kisülhet belőle.mit veszíthetsz??hajrá!!!21L
2010. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!