Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem sikerül? Rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül? Rossz kisugárzás talán?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Egy barátom volt eddig, de vele csak csók volt, más semmi.Nem is tartott sokáig.

Sokszor tetszett meg srác, és csak miután beleéltem magam, hogy na talán felveszem vele a kapcsolatot, kiderült, hogy van barátnője.

Eddig 2 srácnak vallottam úgymond szerelmet.De mindegyik visszautasított. (Bár az egyik 4 év után megkeresett, de akkor már nekem nem tetszett.)Nem értem. Túl magasra teszem a mércét?Vagy nekem olyan az ideálom, hogy az olyan típusnak egyáltalán nem jövök be?

Nem sajnáltatni akarom magam, meg ilyenek....de azért jó lenne találni valakit...vagy jó lenne, ha végre olyan srác is felfigyelne rám, akire én is.:S

És igazából nem is tudnék összejönni olyannal, aki nem tetszik igazán. Mert ahogy mondják: " A külső megfog, a belső megtart"


2010. aug. 21. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda? Mert akkor lehet, hogy tényleg túl magasra teszed a lécet :)
2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, nálam ez nem tud kialakulni. ha nem vagyok "szerelmes" akkor nem is kezdek kapcsolatot. ezért igazából még nem is volt senkim, mert aki nekem kellett annak nem kellettem, akinek én kellettem az nekem nem kellett. de remélem nem késtem még el:)
2010. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello.


Adjal mindenkinek egy eselyt,hatha megtalalod az igazit. Ne tevesszen meg egy szo,egy beszolas,vagy akar egy tekintet. Ne alljon utadba az sem ha hibazik ,vagy nem epp azt akrja mondani amire vagyodsz,mert csak zavarban van es nem tudja mit akar tenni vagy mondani. Nem az a lenyeg ,hogy mindenkinek aki tenyleg nem erdemli meg,adj egy eselyt hanem arrol,h tobb embernek adj egy eselyt,ismerkedj veluk,mert az sokat segit.

2010. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem...Szerintem nem vagyok az.Sokan mondták is.Környezetemben is mindenki azt mondja, hogy nem kéne leértékelnem magam, mert tök szép vagyok. De mégsem. 175 cm, átlagos testalkat, barna, vállig érő haj, kék szem...mondjuk ez így nem mond sokat:D
2010. aug. 21. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, írjatok privit!
2010. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen...ez igaz, hogy több embernek kéne esélyt adnom, de van amikor egyszerűen nem megy. Legutóbb is volt egy srác.Én tényleg megpróbáltam...de valahogy nem ment:S
2010. aug. 21. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!