Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi alapján tetszik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi alapján tetszik meg nektek egy lány? Tudom, hogy fontos a kisugárzás, a jó külső (ne tagadjátok), de mégis hogyan viselkedjen pl. egy discoban, vagy utcán, kávézóban?

Figyelt kérdés
Miyen viselkedés szimpatikus nektek, ha még nem nem beszéltetek a lánnyal?
2009. máj. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Azt pl. nagyon nagyra értékelem, ha nem lóg kis se a feneke, se a fehérneműje, se a melle. Sőt én még azt is szeretem, ha a csípője is fedve van (egészséges belső nemi szervekkel rendelkező lányt szeretnék). A mosolygás magától értetődő azt hiszem.

Ha mondjuk cigizek vagy részeg, akkor esélytelen.

És a NEKEM TETSZŐ külső tényleg fontos. Olyan nincs szerintem, hogy egy ember (legyen akár fiú, akár lány) 100%-ig a belsőt nézi csak.

Ha vele beszélek, akkor rám figyeljen, ne másra; és ne hagyjon ott a francba, MIKÖZBEN beszélek hozzá (ez hihetetlenül szarul tud esni).

2009. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az arc a legfontosabb. Szép arca legyen a nőnek. A karosszériát nézve más nem érdekel. Lehet akár kis melle is.:)Dicoban,utcán kávézóban? Ne legyen bunkó, magamutogató, és ne legyen az a plázacica stílusú csaj. Legyen egy intelligens nő, aki tud komoly is lenni.:)
2009. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legelső válaszoló nagyon jól leírta a külsőt, még annyit tennék hozzá, hogy legyen igényes, törődjön magával. A belsőt tekintve legyen értelmes, intelligens, nem minden sz*ron vihogó p*csa. Az a tökéletes, ha bárhol, bármilyen körülmények között le tudok vele ülni négyszemközt, és beszélgetni. Mindenről. Nem csak arról, ami akkor téma ha együtt vagyunk. Ha msn-en téma a szex meg a közös szexuális élmények, akkor legyen élőben is az, ne terelje el a témát. Legyen empátiája, tudja átértékelni, ha problémám van, és ne forduljon el tőlem azért, mert rossz a kedvem és haragban vagyok a világgal. Olyan típus vagyok, aki pont ilyenkor igényli a legtöbb törődést. Mindenképp legyen velem őszinte és hűséges. Ugyanezt nyújtom én is, mert véleményem szerint ilyen egy normális párkapcsolat, és erre büszke is vagyok, mert ilyen kapcsolatban vagyok már másfél éve. ^^


17/F

2009. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fogadom válasza:
A legfontosabb, hogy önmaga legyen. Viselkedjen úgy, ahogy neki az természetes, megszokott. Ez az őszinteség a legvonzóbb.
2016. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!