Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el hogyha nem akarom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srac, es tetszik mar eleg reg ota. MSN-en sozktunk beszelgetni. Eloba csak parszor talalkoztunk. Jol egyezunk nagyon, de nem hivott ki meg setalni, es en sem ot. Mar meguntam varni. El kene felejteni, es mas sracok utan nezni. De nem megy. Mit kene tennem ?
2008. dec. 5. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy suliba jártok?

Ha igen kérd meg hogy kísérjen haza

2008. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem egy suliba jarunk.

Az a helyzet hogy eleg sokat hulyeskedunk mi ketten (msn-en...) es nemigazan tudom mit mond komolyan es mit nem. Ha megkernem kiserjen haza, biztos hulyeskedesnek venne.

2008. dec. 5. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"es nemigazan tudom mit mond komolyan es mit nem. Ha megkernem kiserjen haza, biztos hulyeskedesnek venne."

Ebből azt veszem le, hogy netán kettőtökről hülyéskedik, illetve hülyéskedtek... én is így voltam a barátommal... sokat msn-eztünk, hülyéskedtünk... elcsórták bnőim telóm és olyat írtak neki h édesem, mikor még nem jártunk... aztán egyszer ittas állapotban megkérdeztem, hogy lesz-e a hercegem, amire ő azt mondta h igen... még csak hülyéskedés szinten... aztán vagy egy hónapra a herceges estre rá, nem bírta tovább, és megmondtam neki, hogy többet érzek iránta barátságnál... amire rögtön jött a válasz, hogy ő is így van vele... találkoztunk, összejöttünk és hamarosan fél éve, hogy járunk. :)

Azért mondtam meg neki, hogy többet érzek barátságnál, mert ha ezt nem fogadja el, és megutál, akkor szerintem az nem igaz barát... nem beszélve arról, hogy ez segíthet a felejtésben is... mert megtudod max, hogy semmmit sem vesztettél, vagy csak rákényszerülsz h beletörődj, nem kellesz neki. Másrészt ha én nem mondtam volna el, valószínűleg sose lett volna semmi, mert ő nem merte volna megtenni... :)

Azt meg, hogy mi hülyéskedés és mi nem, mindenképp tisztázd vele. :D

Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fogj 1 kalapácsot és kend szét a modemet:P ismerős a helyzet ugy nagyábol...................................

am nemtom erre valok a hangi jelek hülyéskedek : :P :D ..

nem hülyéskedek hanem minyá beszarok mit váalszolsz és külömbenis cikis ez igy nekem msnen: :$

mrét szted mért vannak azok ott?:P mert olyan "édyk"?

XP

2008. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A masodik valaszolonak. NAGYON sokat segitettel ezzel. Kb mi is pontosan igyvagyunk. Eszmeletlen, hogy van valaki aki ugyanugy van mint en. En is mar neki a 'felesege' vagyok XD. Szoval majdnem a herceges dolog. Es tudod mit ? NAGYON igazad van, ha ezert megharagszik ram, vagy nem meg egyeszunk, az aztjelenti nem is volt igazi barat. El fogom neki mondani, hogy tobbet erzek mint baratsag, es ez most nem hulyeseg. :P Csak nemtudom milyen idopontot valasszak. MSN-en vagy eloben ? Eloben viszont enmnagyon talalkozunk ugyhogy msn-en lesz a 'vallomas' XD.

Amugy te hol mondtad el neki ? Kicsit pontosabban leirnad ezt a reszt ha megkerlek szepen ? :)

2008. dec. 5. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól sejtettem, hogy te is úgy lehetsz mint ahogy én voltam. :D

Msn-en mondtam el neki, mivel neten ismrtem meg, innen 50 km-re lakik és nem tudtunk azelőtt talizni. :D És akkor elmondta, hogy részéről is több ez barátságnál, aztán maradtunk abban, hogy majd talizunk amint vége lesz vizsgaidőszakának és akkor megbeszéljük. :) Aztán első tali óta együtt vagyunk. :)

Viszont amire figyelj, hogy ne rohand le ezzel...

Nekem pl. sikerült megbántanom azzal, hogy nem mondtam el neki mi bajom (persze azért, mert a baj annyi volt, hogy beleszerettem és úgy éreztem nem lesz belőle semmi :D) aztán ezért elszomorodott... aztán megkértem, hogy ne legyen szomorú, mert fontos nekem, túlságosan is és pont ez a bajom... :) Nah valahogy így mondtam el neki... :) Szóval ha úgy hozza, akkor mondd el neki szerintem, és remélem ő is úgy érez mint te. És nagyon örülök, hogy tudtam segíteni. ;)

2008. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ertem. Hat nagyon remelem en is hogy sikerrel jarok, ha mar ennyi 'gondolatot' forditottam ra. Csak nemtudom, hogy hogy mondjam el neki. XD Beszelgetunk-beszelgetunk, es akkor egybol hogy 'hej mondani szeretnek valamit..." vagy nemtduom. Mivelhogy, mikor ilyesmirol van szo, fojton eltereli a temat. Egyszer pl azt mondta hogy "oke akor most megy enni, majd jon", maskor pedig ugy siman "de szep ido van kint". Ahogy eszrevettem utal ilyesmirol beszelni. Pedig az elejen, amikor megismertem, meg hivott is ki setalni, meg mondta szeretne ha most ottlenek vele. Csakhogy akkor o nekem meg eleg kozombos volt...(sajnos), ami persze mostanra nagyon megvaltozott.

De lesz ami lesz. Proba szerencse...:P

Nagyon sokat segitettel! Koszi szepen! :)

2008. dec. 6. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam segíteni...

Remélem sikerül megbeszélned vele, és mint mondtam, ha úgy jön ki mondd el neki. :) Én is úgy ültem le, hogy nem mondom el neki, mégis elmondtam... mert akkor úgy éreztem h ez most a megfelelő alkalom. :)

Sok sikert!

2008. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!