Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?! Nem bírom elfelejteni a volt barátom, nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátommal és ő szakított velem egy hónapja. Én még mindig nagyon szeretem. Sajnos egy házban lakunk és emiatt lehetetlen hogy ne találkozzunk, még a szobám ablaka is az ők bejárati ajtajára néz. Én ezt már nem bírom elviselni. Egész éjjel nem alszom, sírok, nézem az ajtajukat és várom hogy kijöjjön hogy láthassam. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Légyszí bunkó válaszokat ne, meg olyat se hogy : költözz el mert ez lehetetlen, szüleim nem költöznének, 15éve lakunk itt, volt barátom meg 2 éve.
2010. jan. 5. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
lefelejtettem: én: 17L ő 19F
2010. jan. 5. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vacak érzés lehet.

Adj időt neki, biztos Te is hiányozni fogsz neki. Ha találkoztok tegyél úgy mintha nem is érdekelne, hátha az majd felnyitja a szemét, hogy elveszített Téged.

2010. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen együttérezve pár év szomorkodás után írom:

Várj 2 évet. :(

Ismerkedj másokkal egy csomót de csak olyannal jöjj össze akit szeretsz .

2010. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet sokan dícsérik,talán neked is segít:


[link]

2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha vissza akarod kapni akkor én ezt tenném (tettem). Először is ne mutatsd, hogy szenvedsz, légy a barátja, legyél kedves, segíts neki mindenben. Aztán ha már elértetek arra a szintre, hogy jóban vagytok jöhet a közös bulizás, meghívod magaddal, de nem csak őt, biztos vannak közös barátok, hogy bulizzatok együtt. Több kis buli aztán szerintem ha ügyes vagy majd elcsattan egy csók. Figyelj, hogy érinted meg és ilyenek. Mindig legyél vele testi kontaktusba. De ne feltünően. Szerintem egy kis ital után, és mondjuk egy olyan zene amit régen hallgattatok vagy valami ilyen akkor megog csókolni. De akkor se valld be, hogy szereted. Játsz vele, kacérkodj, de ne engedd túl közel. Ne lássa, h könnyen megkaphat. Flörtölj másokkal is de szigorúan csak pici kis flört legyen. Semmi esetre se másik pasivel féltékennyé teszem meg ilyenek. Ha kacérkodsz vele, de nem adod magad akkor izgalmas lesz neki a játék. Aztán majd egyszer jön egy éjszaka, amikor megtörik. Akkor legyél nagyon gyengéd. Hagy, hogy vezessen, mutassa mit akar. Onnan már nincs messze. Mondhatod, h neked most csak laza kapcsi kell, vagy valami. De ki fog alakulni, ha teszel érte és nem adod fel. Vagy próbálhatod elfelejteni is, attól függ melyiket akarod. Én nekem nehezebb dolgom volt, mert beleszeretett egy másik lányba :S Legalább is azt hitte. Aztán 1,5 év volt mire úgy visszakaptam, hogy normálisan járunk. De már pár hónap után ahogy kibulizta magát újra felfigyelt rám. Amúgy totál kivoltam, be voltam emózva xD De előtte nem mutattam. Most szeret, nagyon legalábbis azt mondja :S De az a veszélye, h ennyi kinódás után kiégsz, és elmúlik a szerelem, egy nap arra ébredsz, h ott fekszik melletted de már nem érzed h szereted :S Jó tanács: SOHA DE SOHA NE HISZTIZZ NYÁVOGLY SÍRJ ÉS NE MÁSSZ MÁS PASIT ELŐTTE!!!! Szurkolok! Puszi 19/L
2010. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!