Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajom 14 éves, és már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom 14 éves, és már a sexen gondolkodik, pedig még csak másfél hónapja járunk. Picit félénk vagyok e téren de én is szeretném. Vajon még korai? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokta várok.
2010. aug. 21. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
oszt a korod mennyi?
2010. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

hája korod?

ha 12 vagy akko anyádat....

ha 20 vagy akkó elléggé begyöpösült

Ha a kettő között akkó hülye, hogy nem kettyinted meg.

2010. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, h korai-e 14-15 évesen már inkább attól függ, h lelkileg testileg mennyire vagytok érettek, a kapcsolatotok mennyire érett. A másfél hónap is olyan, h ha előtte 3 évig barátok voltatok akkor pont elég, de ha most ismerted meg kevés. Sztem szépen fokozatosan merüljetek bele... Sok lépcső van a csók és a szex között! Ismerjétek meg egymást, magatokat, egymás testét, és hogy mit szerettek, tudjátok, h mit vártok a másiktól-magatoktól, és ha ez megvan, akkor már nem lesz korai

22L (15 voltam és nem volt korai)

2010. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy fiú, aki nem akar korai sexet!!!

Hidd el, a korai sex-el az a baj, hogy nem jó!!!

És nem igaz, hogy a rossz sex is jobb a semmilyennél!!

Mert akkor azt veszed alapul, és azt gondolod, ez ilyen, ilyennek kell lennie.

Sokat pettingeljetek, (majd ha elérkezettnek gondolod rá az időt) és akkor meg ismeritek a testeteket, hol mire mit éreztek. Mire eljön az ideje a sexnek, jobb is lesz, mintha korán és muszájból tennétek.

Egy fiúnak főleg meg kell tanulnia a sok játszadozás során, hogy ne a gyors orgazmus legyen a lényeg, ne menjen el hamar. Meg hogy mit kell tenni a csajjal, és magaddal, hogy jó legyen. :D

És ha lesz önuralmatok a petting során, hogy nem mentek tovább, az csak az előnyötökre válik a továbbiakban.

Mire más csajokkal leszel, meg fogják hálálni a tapasztalatodat!! :)))

Azt pedig jó pettinggel szerezheted, nem rossz sex-el!

Sok sikert! :)


34/L

2010. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első 2nek üzenem h ha nem tud olvasni akkor ne is tudjon írni, utolsó kettőnek pedig köszönöm szépen a válaszokat, és arra nem lenne valami ötletetek h miért félhetek az első randi miat?A barátnőm azt mondja szeret de mégis picit félek.Mit kéne csinálnom?Hol kéne taliznunk(pl park vagy ilyesmi), és h mit vigyek neki?Előre is köszi
2010. aug. 21. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt most képzavar! Másfél hónapja a csajod, és most lesz az első randi?

Ebben az esetben a szexen gondolkodik témakör sztem túlontúl korai! De sztem nem is kell komolyan venni azokat a megjegyzéseit.

Furák ezek a mai fiatalok :P

Mindenképpen kényelmes ruhában menj, amit már viseltél, és szeretsz. Ha húzogatod az új ruhát magadon csak ideges leszel, izzadni kezdesz stb. Nem jó benyomás. Ennél többet nem tudok segíteni, mert nem ismerem a stílusod, ruhatárad.

Jah! ne akard nagyon "kimutatni, hogy te egyedi vagy" legyél inkább szimplán nice :D

Park, süti, állatkert, esetleg ha van a környéken kedvenc helyed mármint galéria, tér, kilátó stb (nem diszkó :P)

A lényeg, h viszonylag csendes legyen, lehessen sokat beszélgetni és egymásra figyelni, de jó ha gazdag témaalapanyagban.

Látványcukrászda esetleg.

Moziba semmiképp ne vidd.

2010. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. voltam :D

kimaradt, bocsi :P

2010. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves harmadik!

és azt szerinted hogy mondjam meg neki h először ne sexeljünk csak pettingeljünk?

mert ő már sexelni szeretne, de ahogy montad, nem lenne olyan jó.mit mondjak neki?

2010. aug. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!