Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jóképű, szegény, humortala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jóképű, szegény, humortalan, nehéz jellemű, túlsúlyos férfiként lehet egyáltalán barátnőm?

Figyelt kérdés

Mármint bármilyen nőm egyáltalán...egyre kevésbé vagyok benne biztos..


F/30


2021. ápr. 16. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8

Az öndefiníció legtöbb esetben nem más mint egy nagy tévedés.


"Ki minek lát az vagyok annak" stb. Mindenki másként viselkedik és öndefiniál különb-különb emberek társaságában.Apád szemében lúzer vagy a szerelmednek meg a csillagos ég, a főnöködnek beosztott féreg, a kollégádnak maga a genius loci és így tovább.

2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt, 30 evesen mar hova akarsz baratnot? Evek ota trollkodsz, itt vezeted le a fezkot, ahelyett, hogy onamgadba melyedtel volna, es megprobaltal volna az eleted alakulasan egy jo nagy fordulatot tenni. Szepen belesullyedtel a luzersag mocsaraba, de mig korabban bokaig voltal, most mar nyakig benne vagy. Nem gondolom, hogy van innen visszaut, ahhoz tul lusta, igenytelen es akaratgyenge vagy. Sok nalad kulonb embernek is beletorne a bicskaja. A kerdes, hogy mihez kezdesz ezzel az informacioval? Modjuk GYK nelkul elni es kitalalni, hogyan tedd rendbe az eleted, karriered, egeszseged, hogyan rendezd a tarsadalmi kapcsolataid? Olyan nagy dolog lenne ez? Koltoi kerdes volt, tudom mi lesz a valasz.
2021. ápr. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!