Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nem tudok csókolózni?

Figyelt kérdés
a barátomnak nem merem megmondani hogy nem tok csókolózni mit csináljak?
2010. aug. 21. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs szád? Jajj, te szegény...
2010. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs szád, akkor sajnos elmondani sem tudod igazán... :(
2010. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de van szám de hogyan mondjam meg neki? neki már volt csaja nekem meg még nem volt pasim

vagyis hogyan ?

2010. aug. 21. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

"Még nem csókolóztam, ezért nem is tudok."


K nehéz volt megfogalmazni... járna nekem egy irodalomi Nobel-díj.

2010. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

utolsó: abszolút, én rád szavaznék. :)


ne izgulj már kedves kérdező. attól még h nem csókolóztál, tudsz csókolózni. mindenki tud. ez egy adottság.:D majd jön az magától. am hogy van barátod ha még nem is csókolóztatok?

2010. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát mindig kitaláltam valamit
2010. aug. 21. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 10 éves. Szerintem egy kapcsolatban alap, hogy csókolóztok....Egyébként honnan tudod, hogy nem tudsz, ha még nem is próbáltad?
2010. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
kitaláltál valamit ?:D ha elég érett lennél nem találnál ki semmit..bele a közepébe ;)
2010. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ne mondd meg neki. Én is ugyan ebben a cipőben jártam. Épp 1 hete csókolóztam vele először, és észre sem vette, hogy nekem az volt a legelső az életemben. Én is azon görcsöltem, hogy hogy mondjam el neki, hogy én ezt nem tudom, és hirtelen csókolt meg, és minden ment magától. Ne aggódj ez miatt, minden rendben lesz^^


16/L

2010. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogy elég érett-e, nem ettől függ, ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy éretlen, mert még nem csókolózott... Ki ne izgulna az első csókja előtt?


És olyan furcsa, hogy járnak és még nincs csók? Persze a kapcsolatok nem úgy kezdődnek általában, hogy megbeszélik, hogy na akkor mi járunk, de könyörgöm, senki sem emlékszik itt már arra, hogy milyen volt élete első szerelmével/párjával? Vagy ti mind ekkora macsók voltatok (ennek nem tom, mi a lány megfelelője:D)?


Én is így jártam egy darabig az első barátommal, hogy még nem csókolóztunk, sőt az első szájra puszi(k)nál sem volt még smaci..

Tényleg nem kell aggódnod, alakul magától.. Nem kell elmondanod neki, talán észre sem veszi, hogy ez az első neked. Vagy ha igen? Akkor mivan? Ha normális, nem nevet ki ilyenért és örül, hogy beavathat.. Ha nagyon szeretnéd, mondd el neki, abban sincs semmi gáz. Én speciel utána közöltem, hogy én még béna vagyok (mentségemre) és erre újra megcsókolt...:D

2010. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!