Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék csak egyszer találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék csak egyszer találkozni a fiatalkori szerelmemmel. Szerintetek ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Szerettük egymást, de mégse lett belőle semmi. Azóta eltelt 25 év és azóta egyszer sem találkoztunk.

Csak az a gond, hogy már férjnél van, pedig nem akarok semmit, csak lehet úgy gondolná. De csak egy kávét szeretnék meginni vele és beszélgetni.

Ráírjak facebookon vagy hagyjam?


2021. febr. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
hagyd
2021. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj rá, rossz ötlet (én megtettem 11 év után, nem tudta mit akarok, és azonnal letiltott, amitől csak rosszabbul érzem magam).


Most megpróbálok "véletlenül" összefutni vele (hogy tisztázzuk a dolgot).

30/F

2021. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd!

Ebből többnyire csalódás vagy bonyodalom lesz csak..

2021. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

szerintem egy érett, felnőtt ember tudja kezelni az üzenetet és nem letilt.

ha te ettől jobban éreznéd magad és nem döngölne a földbe, hogy valaki más felesége, akkor írj neki.

2021. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Persze, higy ráírj! Egyértelmű! Miért ne írnál. Biztos jó élmény lenne.
2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn 25 èv utàn talàlkoztam vele ugyanìgy egy kavèra. Felkavart semmi nem lett jobb.hagyd a fenèbe. Plàne ha letilt akkor nagyon zakkant lehet
2021. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!