Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez? Első randiig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Első randiig semmilyen elérhetőségét nem adja meg?

Figyelt kérdés

Se Facebook chat, se Skype, se viber, se telefonszám.

És úgy gondolja, hogy a tali napján majd rám ír badoon és mindent azon keresztül fogunk bonyolítani. Ha valaki ennyire bizalmatlan, az minek ismerkedik neten?



2021. ápr. 20. 01:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
#19: semmi kozod hozza, hogy miert hasznalom. nem a szuperlike meg egonoveles miatt, nincs ra szuksegem. irl mostanaban nem nagyon lehet ismerkedni, de hadd ne kelljen mar ugy az egesz online tarskeresesrol lemondanom, mert van nehany gyoker. egyebkent meg irl is ki lehet olyat fogni, aki elsore okesnak tunik es kesobb kimutataja a figa feherjet. nem vagy valami okos..
2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
46%

21 Aha, tehát bizalmatlan vagy egy ismeretlen emberrel szemben, amire az a megoldás, hogy továbbra is anonimitásban maradtok (ahelyett, hogy telefonon/skype-on beszélnétek, informálódnál felőle, lecsekkolnád facebookon stb.), mert az sokkal biztonságosabb, ha úgy találkozol valakivel személyesen, hogy SEMMIT nem tudsz róla :D :D

Gyanítom, hogy troll vagy, mert ilyen ostobaságot senki sem gondolhat komolyan...

2021. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

#22: nem vagyok troll, csak te vagy sotet es nem erted, amit irok. nem mondtam, hogy en ezt csinalom, azt mondtam, ertheto, hogy a nok bizalmatlanabbak, mint a ferfiak, mert nem a ferfi lesz az jo esellyel, akit megeroszakolnak vagy egy visszautasitas utan hetekig zaklatnak.

en is a lecsekkolasban hiszek, viszont ha valaki nem akarja megadni a szamat randi elott, azt nem erdemes szaminkerni, hogy miert.

2021. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22%
Egy nő miből gondolja h meglesz erőszakolva? ennyire jónak látja magát vagy erre vágyik h végre vki nyuljon már hozzá?
2021. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%

nem, hanem ennyire gyoker a legtobb ferfi, aki csak megy az allo f asza utan, mint egy osztonleny.

ha olvasnal hireket es tajekozodnal, rajonnel, hogy nem annyira eletszerutlen a dolog, bar senki nem gondolja azt, hogy meg LESZ eroszakolva, de nokent igenis realis veszely, hiaba jatszod itt az eszedet.

2021. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
igazad van
2021. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ő a pasi. A lány én vagyok.
2021. ápr. 20. 16:21
 28/29 BeefEater ***** válasza:
100%
Ha valaki nem ad meg semmilyen elérhetőséget randi előtt akkor én nem mennék el. Nem lakcímet kérek, hanem csak egy telefonszámot, hogy mondjuk fel tudjam hívni, ha valami miatt kések vagy nem találjuk egymást a megbeszélt helyen.
2021. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem bizalmatlan, csak nincs kedve megadni. Te vagy a bizalmatlan, hogy biztosítékokat kérsz, ő csak spontán.
2023. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!