Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom kinyomozni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kinyomozni, hogy a sejtésem igaz vagy sem?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban megismerkedtem egy férfival az interneten. Baráti volt a beszélgetés, és meg is maradt ezen a szinten. Jól kijöttünk egymással. Viszont a személyes találkozót mindig halogatta. Közben sokat beszélt a barátjától, akit be is mutatott nekem, persze virtuálisan. Vele is elkezdtem beszélni, de vele más jellegű lett a kapcsolat, mintha több lenne, mint barátság. Többször találkozunk személyesen is.

Az első pasi viszont a bemutatás után nem sokkal eltűnt egy szó nélkül.

A második pasi, akivel azóta is beszélek, és közeli kapcsolatban vagyok vele azt mondja mindig, ha kérdezem erről a témáról, hogy ő sem beszél vele. Megszakadt a kapcsolat közöttük is.


Egy ideje arra gyanakszom, hogy végig ugyanazzal a férfival beszéltem, csak először más képét küldte el nekem.

Vagy nem is tudom.

Ti mit gondoltok erről?

Hogy tudok a végére járni?

Tud valaki tanácsot adni?



2021. ápr. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezt bevallani úgysem fogja. Hogy kell azt érteni, hogy a másik eltűnt? Milyen platformon kommunikáltatok? Van más is ami miatt erre gyanakszol?
2021. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
De ennek mi értelme lenne, ha mindkettő ugyanaz a férfi lenne? Mért csinálta volna? Elég fura.
2021. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha az első pasi sokkal jobban nézett ki, mint a második, akkor sanszos, hogy csak valami kamuképet használt először.
2021. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy valahogy meg lehet nézni a keresőben, hogy egy adott fotó a netről lett-e leszedve. Nem bonyolult, de már nem emlékszem, hogy kell.
2021. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1

Úgy kell érteni, hogy az egyik nap írt, és utána soha többé. Nem is értettem. A másik, amiért gyanakodni kezdtem, hogy az első pasi rengeteget beszélt a másodikról, hogy milyen szuper haverok. Örökké együtt. Sorolta a jó tulajdonságait... Stb

A második sosem hozza magától szóba a havert. Miért nem, ha ennyire jó haverok? Hogy lehet, hogy hirtelen vele sem beszél már? Hogy lehet, hogy csak úgy hirtelen egyik napról a másikra eltűnt?


#3

Igen, az első jobban nézett ki. Nagyon jó pasi volt.


De mégsem merült fel bennem a barátságnál több.

2021. ápr. 20. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol gondolom, akkor nem telefon es nem videohivas volt. Ha chat, akkor pedig az iraskepe, szohasznalata arulkodo lehet. Egyebkent siman el tudom kepzelni, hogy ez tortent. De konyorgom, mire jo az, hogy honapokig irkalgatsz valakivel? Napi X orat elcseszni ugy, hogy egy randi brutto 4 orabol megvan, a tokeletes idopazarlasnak tunik. Ha talalkoztal volna az elsovel, most nem lenne kerdes a masik. Igy meg eleg hulye a helyzet, sosem lesz bizonyitekod ra. Hacsak vissza nem keresel valamit, amit az elsovel beszeltel es o emlekszik ra. Egye fene lebukik. Akkor orulni fogsz? Hany orat csesztel el ra?
2021. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldd el az első képét, én kinyomozom ha tudom, hogy netről van-e a kép.
2021. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló

Köszönöm szépen!

Leírnád inkább nekem, hogy tudom én megnézni?

Nem szeretném egyikük képét sem kiadni.

2021. ápr. 21. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Megnyitod a képet egy külön lapon.

Gépről megnyitod mellé a googlet és egy az egyben áthúzod a képet a google keresőbe.

Telefonról pedig hosszan rányomsz és "keresés a google lensszel".

2021. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!