Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? Ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ha egyszerre több lánnyal randizgatok.

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok az a hűdenagy csajózógép, eddig mindig csak egy lányt "fűzögettem". De azok általában hamar ott is hagytak. Muszáj volt taktikát váltanom, így mindig legalább 2 lánnyal beszélek/kavarok egyszerre, hogy ne essen szarul, ha valamelyik lelép a semmiből. Viszont a mostani két lánnyal kezdenek komolyra fordulni a dolgok. Az egyik lánnyal már nagyon összemelegedtünk, csók is volt. A másikkal csak 2x találkoztam, de vele is kezdek jóba lenni. (De ezek mind csak 1 hét alatt.) Viszont a baj az, hogy bejött a képbe egy 3. lány is: egy gyerekkori szerelmem, aki végre szingli egy ideje, és a barátnőjétől megtudtam, hogy eléggé érdeklődik irántam. Úgy érzem, hogy ezt nem hagyhatom ki, muszáj megnéznem mi sülhet ki belőle.


Tehát akkor az lenne a felállás, hogy 3 nővel kavarnék egyszerre. Egyik oldalról viszont úgy érzem, hogy ez már sok, nem lenne tisztességes a lányokkal szemben. A másik oldalról viszont tudom, hogy nagyon sok lány ugyan ezt csinálja. Meg úgy érzem, hogy ezt a lehetőséget megbánom, ha kihagyom.(Mármint a gyerekkori szerelmemmel megpróbálni a dolgot.) Plusz engem is ghostoltak már 1 hónap után úgy, hogy azt hittem minden tökéletes. Úgyhogy megpróbálnám mind a 3 lánnyal egyszerre, és választanék közölük. Sőt, egyáltalán nem biztos, hogy választanom kell , mert lehet a másik kettővel addigra elhal a dolog. Nektek mi erről a véleményetek/tanácsotok?



2021. ápr. 23. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

"Úgyhogy megpróbálnám mind a 3 lánnyal egyszerre, és választanék közölük. Sőt, egyáltalán nem biztos, hogy választanom kell , mert lehet a másik kettővel addigra elhal a dolog."

Ez a tökéletes hozzáállás. Ne gondold, hogy az a 3 csaj nem ismerkedik közben mással. Pont úgy, ahogy te.

Amíg nem jártok, addig nem tartozol senkinek, semmivel.

2021. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sosem tudtam egyszerre tobb emberre figyelni. En lezarnam a masik ketto ismerkedest.
2021. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépen ki fog alakulni minden és tisztán fogsz látni, viszont így hogy nem kell egy valakihez "görcsösen ragaszkodnod", valószínű még reálisabban és józanabbul is fogsz dönteni. Addig meg élvezd a pezsgést.
2021. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugd meg mind a hármat! Utána hozd össze őket, és csinálj velük egy szexpartit.
2021. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!