Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Milyen képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Milyen képet húztok hamarabb jobbra, egész alakosat, amin alig látszik az arc, vagy olyat, amin csak az arc látszik?

Figyelt kérdés

Ha a felugró képen csak az arc látszik, akkor ha lapoznál a lány képei között, akkor látnál egész alakosat, és fordítva is; ha az lenne az a kép, ami felugrik, amin az arc alig látszik de egész alakos, akkor ha lapoznál, lenne olyan kép, amin látod az arcát.

Szóval a kérdés az, hogy amikor lapozgattok, akkor milyen képeket húztok szívesebben jobbra, és melyik kelti fel jobban a figyelmet ahhoz, hogy megnézd a többi képét is, ha csak szimplán lapozgattok a profilok között.

Remélem érthető volt:D



2021. ápr. 25. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

90% mindenkit jobbrahúz, és majd később válogat a matchekből.

Én mindegyik képet megnéztem mindig mielőtt valamelyik irányba húztam volna, kivéve ha nem volt az első kép, vagy leírás valamiért egyből kizáró. Pl transzi, csávó, vagy a leírás alapján magasabb nálam, sznob, műnő, particsaj, stb.

2021. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arc alapján szoktam dönteni. Ha az első képen az arca látszik és tetszik, esetleg megnézem a többit is, de gyakorlatilag mindenképp megy jobbra.

Ha olyan az első, amin az arca nem látszik eléggé, akkor keresek egy olyat, amin látszik és az alapján döntök.

De gyakran már az egész alakoson látszik, hogy nem egymást keressük, akkor fölösleges a többit megnézni.

2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is igazán arc apalján döntök de néha az alakot is figyelembe kell venni hogy milyen, de ha cuki és aranyos az arca az már pozitívum és jobbrahúzom.
2021. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Osztom az első hozzászólót.


De ha unatkzok és nem egyből jobbra húzok majdnem mindenkit, és pl csak egy arcot látok a felugró képen, akkor tutira végig pörgetem a képeit, mert az gyanús tud lenni, ha csak egy arc van és az alakjáról nem látok képet. Őszintén szólva én ilyenkor kapásból balra pöccintek. (Ha nincs egész alakos kép)

2021. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!