Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 feletti férfiak,hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti férfiak,hogy megy nektek a társkeresés?Kelletek még valakinek,vagy reménytelen az egész?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen, kelünk. Ki hitte volna? A faterom 54 évesen házasodott harmadjára.
2020. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kellek, mert sosem voltam csúnya, 20+ éve sportolok heti több alkalommal rendszeresen és nem hagytam el magam. Ez mellett mostanra ha nem is vagyok százmilliomos, de egész jó egzisztenciám van. Plusz az évek, évtizedek alatt azért viszonylag jól megtanultam a nők nyelvén beszélni, "csajozni", ha nem is vagyok mindent elsöprő casanova.


Nem azt mondom ezek a legszebb éveim, mert az inkább 10-15 éve volt, de 35-45 közti helyes nőt most is viszonylag gyorsan tudok találni amikor akarok és néha ennél fiatalabb is összejön.


44/F

2020. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok de páromnak 47évesen sikerült megtalálnia 4 hónapja :-) Mondjuk nem mondom hogy nem tartotta reménytelennekaz egészet...de szerencsénk volt :-)
2020. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 vagyok 40-es férfiakkal ismerkednék.És szerintem nem csak én vagyok így hanem màs nők is. Nem szabad feladni.


31N

2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond a 40+ -os férfiakkal? Kereslet-kínálat kérdése, felesleges belemenni vitákba. Én házas vagyok ugyan, de volt már példa rá, hogy akár a huszonéves korosztályból is érdeklődtek utánam. Szóval simán lehet ismerkedni.
2020. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előnytelen külsővel lehetetlen ismerkedni sajnos.
2020. nov. 18. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan házas (F/41) vagyok, de pár éve megélénkült a nők érdeklődése irányomban.

A rossz külső bizonyos jegyein lehet javítani, én ezt tettem-elsősorban magam miatt.

A jó hozzáállás, stílus, humor, életszemlélet pedig ebben a korban már fontosabb mint a külső és az idő haladtával egyre inkább az lesz. Már csak azért is mert a korosztályomban egyre több a depis, céltalan, reményvesztett férfi, így egyre kevesebb az aki nem ilyen.

Ne írd le magad, keresd meg miben tudsz fejlődni és lépj.

2020. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom amikor osszejottunk csak annyit kerdezett, hogy hol voltam az elmult evekben? Elotte is voltak rovidebb kapcsolataim, par ev valtam el, de ugy gondolom most 43 evesen megint revbe ertem. Az itt dulo eposzokra racafolva, netes tarskereso, bena fenykepek (ez szandekos volt), nincs audim stb. Igy is lehet.
2020. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Komám, nekem rendesen keserves! Rendben van az életem, de egy barátnő iszonyat hiányzik... :(

F46.

2020. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy férfi, mondjuk 40-50 között ha rendben van önmagával, van stabil egzisztenciája, látszik rajta hogy emelt fővel jár, akkor simán "el tudja magát adni" a másik nemnél. Nem kell annyira túl misztifikálni a párkeresést. Mi is a lényeg? Ha komolyan gondolod, tudod hogy egy kapcsolat miről szól anyagilag, érzelmileg, emberileg, ha értelmes ember vagy, akkor mi okozhat nehézséget? Ja igen, sokan túl magasra teszik a lecet, viszont ez meg nem a nők hibája! ;)
2020. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!