Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és tetszik egy 50-es férfi. Felejtsem el, ugye?

Figyelt kérdés
Mióta megismertem, nem tudok másra gondolni. Sejtem, hogy én is tetszem, de nyilván egyikünk sem lépett még.
2021. máj. 4. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért másokat kérdezel erről? Nekem nem jönnek be a 30 felettiek, de ha neked igen, egészségedre.
2021. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Igen, hagyd!


Nem a korotok miatt, hanem mert gyerek vagy fejben. Ha NŐ lennél, azaz érett, nem érdekelne a sok incel, troll, meg lelakott ex-nej véleménye, hanem megélnéd a szerelmet és a szexet.


Hagyd, majd talál egy normális nőt!

2021. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem hagyd.

Nekem is volt ilyen, hogy tetszett egy nálam 22 évvel idősebb férfi (49) és én is tetszettem neki, de nem lett belőle semmi, finoman célzott, hogy túl fiatal vagyok, és legyen családom, férjem, gyerekeim ezt nem akarja elvenni tőlem.


Ha össze is jöttök 1-2 év van benne max. Nem vele fogsz megöregedni, családot teremteni stb.

2021. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is 50-es, fiatalos, jól szituált férfi vagyok. Velem ismerkedjél.
2021. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

"Próbálj ki mindent,mégha meg is bánod,

Mint hogy azt mondogasd később,hú ez hiányzott!"

2021. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!