Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel ki fog dobni ha megtudja félek a verekedéstől más férfivel?

Figyelt kérdés
Csak ez a baj.
2011. okt. 3. 06:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem fog kidobni

2. Menj el gyúrni és iratkozz be boxra

2011. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, te kis túró rudi
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavarna,szerintem a barátnődet sem nagyon érdekli ez a dolog.
2011. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Puding! :)

Ha ezért kidob a barátnőd akkor valószínüleg nem érdemel meg téged!Szerintem mindenki fél legbelül egy verekedéstől...Tudod normális ember normálisan oldja meg a helyzeteit,de ha meg kell védened magad muszályból akkor adni kell az ellenfélnek mint állat!Ha elvernek akkor ne izgulj ,van ilyen,szerintem mindenkivl megesik...Viseld méltósággal!!!Itt nem is a verekedés a lényeg hanem az ahogy kiállsz magadért vagy másért.

Én sosem hagytam magam,volt amikor többen estek nekem,én akkor gondoskodtam róla hogy azért ne legyen könnyű dolguk!Ha viszont fegyver is kerül a képbe akkor vagy fuss el vagy legyél gyorsabb!!!

2011. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért de egy férfi ne fosson már verekedéstől ,de irigylem a gondodat. XD
2011. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
KIBOB VAGY NEM?????
2011. okt. 5. 10:55
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Honnan a fenéből tudjuk,hogy kidob vagy nem???Nem tudunk róla semmit,nem is ismerjük ,de azért mondjuk meg hogy mit fog csinálni....Nem vagyunk jósok!!!
2011. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
NEM!
2011. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Logikusan gondolkodva ki fog dobni mert egy nőnek férfi kell nem puhapecs, de lehet hogy nem fog kidobni mert csak a zsédre pályázik. Fenn állathat az a helyzet is hogy azért nem dob ki mert így vagy jó neki ahogy vagy ,vagy nem. De tudod mit, ha ez annyira izgat kérdezd meg őt magát.
2011. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lányka555 válasza:
Nem hiszem, hogy kidobna ezért. De biztos, hogy nem értékelné. Legalábbis én furcsán néznék a barátomra ha ilyet tudnék meg róla. :D menny el gyúrni és menny valami küzdő sportra :D
2011. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!