Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akit 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit 2hete ismerek és már 2×elmentem vele "randizni" (csak sétálgattunk meg beszélgettünk). Már meg mondtam neki, hogy mia szitu, hogy rohadtul bejön, stb. Mit tehetnék még, hogy neazt mondja majd néhány nap után, hogy maradjunk barátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél rámenős. Egyik iskolatársam is így akart elhódítani, de a túl rámenősségével tényleg csak azt érte el, hogy barát és kalap kabát. Ne vegyél neki rögtön meg mindent, udvarolj, de ne túlozz. És persze ne akarj rögtön a lényegre térni hagyd, hogy az csak úgy magától jöjjön, nem baj ha eltellik pár hét.
2010. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de pont attól félek ,hogy ha sokáig csinálom így akkor csak barátként fog kezelni
2010. júl. 18. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kell uvarolni, hogy érezze Te többet akarsz csak ne nyomulva!
2010. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 OoVvSs ***** válasza:
ha már az elején túl rámenős leszel, akkor nem fogja elhinni. az exem már az első randin mondta, h szeret, nem kis meglepődésemre. tudtam, h nem mondja komolyan és később se tudtam megbízni benne.
2013. jún. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!