Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval van egy lány osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy lány osztálytársam aki győri (én komáromi vagyok) és a csaj koleszos. Már szemeztünk, beszélgettünk de csak ennyi. Elhívjam valahova? Mit mondjak neki? Milyen témát dobjak fel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


1. Mit szeretnél tőle?

2. Mondd meg neki te mit szeretnél!

3. És alakul magától!


Üdv: T

2008. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
házi nyúlra nem lövünk
2008. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

te jó ég, nekem 16 lány osztálytársam van!!! én mit csináljak??? :D


viccet félretéve, osztálytárs felejtős, mármint kapcsolatra. ha könnyű préda meg kúrható az rendben van, de osztálytárs barátnőnek neeeem.

2008. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát namtom, sztem megér egy próbát, a barátom az osztály társam, több mint egy éve együtt vagyunk.
2008. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én sem tom...34-en vagyunk a szakomon, és összesen ebből csak 31 a lány. És a csajozás,spontán flörtölés terén a leggyengébb teljesítményt nyújtom fiú létemre. :(
2008. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, eljössz egy teára? Mesélj, mi van veled.
2008. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

álljál fejre és ketyegjél.


Elhívjam valahova? ne

Mit mondjak neki? semmit. hiszen nem tudc neki mit mondani,ez azt jelenti hogy nem is akarc neki mondani semmit.

Milyen témát dobjak fel? ez meg minek,már?

2008. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha már beszélgettetek, akkor nem lesz olyan nehéz vele dumálni. Ha tetszik hívd el valahova. Beszélgethettek a zenéről, a suliról, melyik tanárt kedveli melyiket nem, és onnan már alakul magától.
2009. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!