Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél olyan emberrel,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan emberrel,aki olyat ír ki a társkeresőre,hogy "agyhalottak" hanyagoljanak?

Figyelt kérdés

Már több olyan profilba is belefutottam ahol valami arrogáns leírás volt.

Például: Agyhalottak,lúzerek,IQ fighterek hanyagoljanak


Vajon aki ilyeneket ír le az adatlapjára az a való életben is sokszor konfliktusba kerül az emberekkel vagy sokszor veszekszik majd a párjával is?

Én erre tudok gondolni.


Ti ismerkednétek ilyen emberrel?



2021. máj. 10. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt hogy felkeltse az érdeklődésemet ilyen ember.
2021. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem a végleteket, de ha választani kell, akkor inkább legyen valaki arrogáns, mint szervilis :D El tudom képzelni milyen emberek írkáltak neki ha ezt kiírta, viszont egyáltalán nem szimpatikus megoldás, ha ennyire nem bírja a csőcseléket, minek van társkeresőn? Ez ezzel jár. Valszeg hagynám a csudába.
2021. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Majd kiírod teis ha elég emberrel beszéltél már :D
2021. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ellentmondásos a dolog, mert aki agyhalott, az nem tudja magáról, hogy az, tehát nem fogja magára venni a dolgot és ugyanúgy bátran írni fog.

Innentől fogva nem csak bunkó dolog ilyet kiírni, hanem totálisan értelmetlen is.


40/N

2021. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Arrogáns rifke lehet. Nekem azért nem kéne ilyen, mert szerinte mindenki agyhalott, jaaa, csak ő maga nem az.

Ha meg azért írja ki mert elege van, akkor meg kiégett, elhasznált ember.

Szóval mindegy is mert sehogyse kéne. Nem leszek az ingyen pszichológusa.

2021. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem, az ilyen beképzelt embereket kerülöm.

F

2021. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

én tegnap kiírtam a profilomba, hogy pocsék helyesírással rendelkező egyének ne jelöljenek. Első jelölés egy olyan faszitól jött, aki úgy írta le az éveinek a számát, hogy 50-ven. :D:D:D

komolyan annyira gyökerek vannak ezeken a társkeresőkön, hogy az ember nem szívesen pocsékolja már az idejét. Lehet arroganciának is venni, akkor meg lehet x-elni.

2021. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
hát ha naponta jönne hatezer levél mindenféle gyökértől, lehet, hogy én sem finomkodnék a profilomon.
2021. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen csak a srácok azt nem tudják hogy tárkeresőn/cseten olyan a felhozatal hogy alázz meg, vizelj le, a szolgád akarok lenni, gúnyold ki a kis péniszem, épp verem, farokkép, hogy nézel ki (ha van kint 5-6 kép akkor is megkérdezi), maximum két szót tud leírni egybe, áthajtanál rajtam kocsival (nem vicc), anyám/húgom bugyijára rejszolok, dugsz állatokkal, vagy annyira unalmas hogy látszik nulla szókincse van és nem tud többet mint hogy mizu meg hogy vagy, és akkor még a több profilos doxingolókról, zaklatókról nem is írtam, meg azokról se akik egyszerűen csak szórakozni vannak fent. És ezek ami leírtam érvényesen a pasik 99%-ra ilyen oldalakon. Szóval jah ezért vannak ilyen kiírások.
2021. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: és szerinted, aki ebbe a kategóriába esik, azt majd meghatja?
2021. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!