Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ebben a helyzetben hogy ne legyek sok?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal, akivel sajnos 100% hogy nem lesz soha több mert másfél hónap múlva hazamegyek Magyarországra (külföldön voltam egy ideig)

Elég rég tapasztaltam ilyen jó élményt, mint vele: nem szexre ment, rengeteget beszélgettünk, 4-7 órás randijaink voltak, lassan haladtunk (néha túl lassan is), kedves és nagyon jószívű. Nagyon megkedveltük egymást, pár hetem van a hazamenésig. Egyformán csókolunk, látom rajta hogy nagyon élvezi ő is meg én is.

Van, hogy adok puszit a szájára, de nem akarok sok lenni. Annyira intim közöttünk a dolog, hogy szerintem szex közben is olyan lenne az egész mint egy párkapcsolat (szex még nem volt, pont emiatt mert nem siettük el)

Szóval nagyon vegyes érzéseim vannak, mert nagyon kedvelem, sajnálom hogy ez soha nem fejlődik majd tovább, viszont nagyon nehéz leblokkolnom hogy kifejezzem hogy mennyire kedvelem: pl nem akarom majd szex közben se túl sokat megölelni, nehogy azt higyje túl sokat akarok, vagy pl megérinteni se akarom túl sokat, nehogy “sok legyek” egyébként ugyanolyan gyengéd mint én.

Kicsit unom azt, hogy leblokkoljam magam, már nem egyszer volt ilyen hogy “nem fejeztem ki, mert épp nem voltunk együtt vagy stb”

Érzelmeim már most vannak limitált számban, szerintem neki is, de akarom tartani a határt, de tényleg olyanok a randik, a beszélgetések, egy két törődő szó és cselekedet amivel túlmegy az egyéjszakáson.

Mi ebben a helyzetben a legjobb, hogy ne legyen sok de mégse kelljen állandóan visszafognom magam?



máj. 12. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, ami jön belőled. Mi történhet? Semmi. Vagy vége lesz, vagy sikerül megoldanotok a távolságot.
máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!