Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyi volt a legtöbb idő, amíg nem beszéltetek a másikkal, de végül lett újabb találkozó?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
1+ év.
2021. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra, de tényleg, a jól sikerült randik után soha nem volt még olyan, hogy ne beszéltünk volna legalább egy kicsit még aznap este. De a másnap is még beleférne, viszont nekem az ilyen "direkt nem írok 2-3 napig, hogy érdekesebbnek tűnjek" játszmázások nem kellenek.
2021. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a játszmákra gondolok, bár tudom, ez manapság gyakori. Inkább arra, ha valaki nem a neten éli az életét és az első randi előtt sem feltétlen beszéltek minden nap?
2021. máj. 13. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk max pár óra kihagyás volt
2021. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy alakult, hogy komolyat is el tudunk képzelni egymással, egy napon belül keresem. Ha meg látható, hogy csak laza lesz, akkor nem szaggatom magam. De ezt is tisztázom vele, hogy nálam mizu.
2021. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt 8 óra (reggeli randi volt és este írt). Egyszer pedig 2 nap (mindkettőnk tudta a másikról hogy azon a héten extrán elfoglalt lesz és ezt tiszteletben tartottuk. Utána pedig folytattuk az ismerkedést).
2021. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Másnap
2021. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!