Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy reménytelen helyzet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy reménytelen helyzet egy olyan lánnyal akivel még nem is találkoztam. Mit tehetek hogy belém szeressen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Novemberben bejelöltem egy ismerősöm ismerősét,előre megbeszélés után.Beszélgettünk minden,nekem a képeiről nagyon megtetszett.Aztán volt egy kis szünet mert januárban összejöttem a közös ismerősünkkel. Egy hónapig együtt voltunk utána szakítottunk.Februárban viszont úgy gondoltam megint ráírok erre a lányra,hogy átbeszéljünk dolgokat.Nagyjából minden rendben volt csak annyi volt a baj hogy ő még nem akart velem találkozni. Nem értettem miért.Aztán nagy nehezen leírtam neki hogy ő nekem nagyon tetszik meg minden.Akármit mondhattam kikosarazott,nagyon tartózkodó volt.Pár nap után idegemben kitöröltem az ismerőseim közül.Most ott tartok,hogy egyik lánnyal sem beszélek. Akivel jártam az nem is érdekel,de ez akivel chat-eltem ez igen.Most néztem az adatlapját és csak arra tudok gondolni milyen jó lenne ha az enyém lehetne :$ Mit tehetek? Írjak neki levelet? Elég reménytelennek tűnik.:S

2012. ápr. 26. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
miért olyanokról álmodozol, akiket nem is ismersz, csak online? Írj neki, hogy találkozzatok, és ha azt írja, hogy nem akar, akkor felejtsd el. Ha találkoztok és minden oké, akkor rendben leszel.
2012. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így képről PONT az ideálom. Pont olyan. És a valóságban is biztos olyan. De ilyeneket ír hogy csak hónapok múlva lehet találkozó :S de szerintem ez csak egy kikerülő szöveg... :SSS
2012. ápr. 26. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Messze laktok egymástól,vagy miért?
2012. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A közös ismerősön keresztül szerintem valahogy hozd össze a találkozót!
2012. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kb. 40 percre lakunk egymástól. a közös ismerőssel már nem beszélek egy hónapja és nem tervezek békét.
2012. ápr. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!