Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan pasival, aki a múltjában elég sok csoportos szexre járt el?

Figyelt kérdés

Ahol 7-8 személy is volt mondjuk egyszerre. Akkoriban ezt azzal indokolta, hogy a jó pasik hamar megunják a normális szexet....

Nekem már akkor is félelmetes volt ez nőként, el is utasítottam, hogy ne haragudjon, de nincs randi. Most megint összefutottunk a városban. Állítólag leállt már vele, mert öregszik és most elhívott randizni, hogy normális párt keres. Hát nem tudom 🤷



2021. máj. 22. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem férne bele nálam.
2021. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy nem. Ha meg elmesélte neked, az még gázabb.
2021. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
2 hónap múlva meg elunná magát aztán jönne a cuckold meg mindenféle dolgaival. 1 voltam.
2021. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Negatív HIV teszt után igen, persze ha csak mondja és a gyakorlatba orgiázik, akkor nem :D
2021. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyik nőnek az a baja, hogy 3 csajjal volt a csávó ő még 2 vel az nem jó, de amelyik egyel az meg tapasztalatlan az se jó, azt csodálkozunk, hogy a fele kamuzik :DD
2021. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez nem kamuzik. Ez egy nagyon jóképű és intelligens faszi. És tényleg így élt. Simán megtehette. Én szerettem vele beszélgetni mindenről, mert tényleg intelligens valaki. Csak eléggé rámenős és ez az oldala baromi félelmetes.
2021. máj. 22. 19:39
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

A jó pasik hamar megunják a normális szexet? Az igen, öcsém.

A jó nők meg a hazug gyökereket, akik szexelni se tudnak rendesen.

Valószínűleg őt is unja már valaki.

2021. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Tudok ilyen pasiról, haverom. Az egyik rokonommal lefeküdt, de nem tudott róla, hogy mi egyáltalán ismerjük egymást. A gond csak az, hogy ekkor már mennyasszonya volt, 1 héttel később házasodtak és azóta gyerek is van már. Szerintem a mai napig csalja.
2021. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Az a baj ismerek szűz pasit, aki arról számolt be, hogy egy szép nővel megcsalná a barátnőjét ha lenne, szóval nem feltétlen mérhető ez így.
2021. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem hiába van az a mondás hogy kutyából nem lesz szalonna...
2021. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!