Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok lelkileg sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok lelkileg sérült emberrel?

Figyelt kérdés

Online ismertem meg egy 29 éves férfit, eddig kétszer találkoztunk. Már az első randin szóba került, hogy az általános iskolás éveiben sok bullynak volt a célpontja, gimnáziumban és egyetemen visszahúzódó volt és mér 2 éve pszichológushoz jár. Nyilván nem így zúdította rám, de összeraktam a beszélgetésből a részleteket. Alapvetően érezni rajta, hogy visszahúzódóbb típus, és korábban még nem volt párkapcsolatban sem (ez a rész engem nem zavar). Olyan érzésem van, hogy fél hogy megbántják, miközben ő maga sem hiszi el, hogy egy randinál többig jutott valakivel.

Néha azt éreztem, hogy mintha pszichológus lennék a beszélgetés közben, de ilyenkor észrevette és rögtön váltott.

Szóval a sok részletből összeraktam a képet és sokat gondolkozom. Igazából tényleg nagyon jól érzem magam, megértjük egymást, intelligenciában és érdeklődésben is hasonlóak vagyunk, de azért ez ott van a háttérben. Egyelőre úgy tűnik, hogy meglehet a későbbiekben a kémia, de például még alig értünk egymáshoz, és nekem kellenek az érintések és a csók is hogy tudjam, kiváltanak e belőlem valami pluszt. Ezért ebből a szempontból még nem tudom mit gondoljak, a harmadik randi meg már le van beszélve.

Ha rólatok lenne szó, mit tennétek? Lehet, hogy emiatt az egész nem működhet és felelősségem lesz a lelki sebeinek gyógyításában?


2021. máj. 13. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Az én barátom is ilyen volt, de mára már teljesen kicserélték, sokkal kiegyensúlyozottabb, mióta járunk.


Szóval szerintem ha szimpatikus és eltudod vele képzelni a kapcsolatot, adj neki egy esélyt.

2021. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan folytassad, ilyen emberek sokkal jobban megbecsülnek majd, mint akinek már a 25. nője lennél. A testiség problémás lesz, készülj fel, hogy neked kell kezdeményezned az újításokat. Illetve eleinte nem is lesz jó, mert ahogy írtad, te leszel az első így nincs semmi technikája.
2021. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Én nem, de nem feltétlen a mentális probléma miatt, a visszahúzódó kevésbé tetszik
2021. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Volt két lelkibeteg barátom is, sajnos egyiknek sem lett jó vége.
2021. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Nekem második ilyen párom van, nem bántam meg, nekik egy kincs vagyok ill. voltam!
2021. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt ilyen párom. Nem működött

Én annyira életvidám, optimista ember vagyok, hogy akárhogy próbáltam nem tudtam azonosulni vele.

Soha nem jött velem társaságba, nem akart a barátaimmal találkozni. Megpróbálta 1xer 2xer de feszélyezve érezte magát, ő jobban szeretett otthon lenni. Én nagyon társasági ember vagyok és nem az az otthonülős, és így hogy őt sehogy nem tudtam ezekre rá venni nem működött.

Az már csak hab a tortán, hogy hónapokig én is pszichológusnak éreztem magam. Minden második nap, ha nem minden nap, előröl kellett szinte kezdeni vele a beszélgetést, életet önteni belé, elmagyarázni neki, hogy szeretem, nem fogom megcsalni, nem kell az ördögöt a falra festeni stbstbstb

Kaptam egy nagy gyereket. Pár hónapig bírtam.

Első és utolsó ilyen kapcsolatom volt az biztos.

2021. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenkinek való egy olyan ember aki sérült. Sokkal érzékenyebbek és jobban megis élik a szerelmet.
2021. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

2 évig voltam egy ilyen sráccal

Hát nem tudom

Én nem azt tapasztaltam hogy hú de megbecsül meg figyel rám stb

Önbizalomhiánya miatt is borzasztó féltékeny volt

Napi 20 hívás

Mikor együtt éltünk akkor is

Barátokkal a találkozás nélküle szörnyű volt

Végig írogatott kivel vagyok mikor megyek miről beszélünk

Nem bízott magában ezáltal bennem sem

Nem beszélhettem férfiakka

Minden hímnemű barátom le kellett építenem mert manipulált

Könnyes szemekkel nézett rám mindig és bizonygatta mennyire szeret de neki ez fáj hogy férfi barátaim vannak és ne bántsam őt ezzel se semmi ilyesmivel mert őt sok sérelem érte régen és már nem akar csalódni.... Blablabla

És akkor nem beszélek arról hogy non stop készen kell állni arra hogy megértő pszichológus legyen az ember

És 1 évvel később már ott tartottam hogy úgy lehúzott hogy én sem akartam emberek közé menni...

Biztos vannak kivételek

De nekem nincs jó tapasztalatom

Maradok az életvidám, céltudatos férfiaknál

2021. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a lottó ötösre is nagyobb esélyed van, mint lelkileg teljesen ép emberrel összefutni, pláne manapság, pláne ebben az országban.
2021. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy nem. Volt ilyen baratom, eleinte cukik meg minden, aztan idovel kiderul, hogy total megjatsszak magukat, nehogy barmi rosszat gondolj roluk, de kozben semmi nem ugy van, mint aminek latszik.
2021. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!