Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ha egy lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy lelkileg sérült emberrel randiznátok?

Figyelt kérdés
szóval adott egy ember, akinek voltak már öngyilkossági kísérletei állitása szerint plusz szorongott rossz családi viszony. És vagyok én, aki adott egy esélyt ennek az embernek. együtt töltöttük az estét nyilván volt szex, összebújás együtt alvás minden. De egyszerűen nem működik a kémia részemről. Most ő ugyanúgy keres fb-on stb amivel nincs is baj, hisz szívesen beszélgetek vele mert amúgy normális meg jó fej de úgy érzem ő ennél többet akar és szeretne egy második találkozót is bemutatni a szüleinek tesóinak stb. Nem igazan szeretnék ebbe belemenni, mert egyszerűen hiába tartom őt rendesnek, de nem működik a kémia és nem is biztató, hogy szeretnék egy kapcsolatot. És ugye most jön a durvább dolog. mi van ha ő ezt úgy érzékelné, hogy nem szerethető és egy elutasítasnak venné és megint szorongana és öngyilkoskodna? utánna meg én lennék a rossz ember és nekem lenne lelkiismeret-furdalásom..
2021. ápr. 5. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem érzel semmit iránta muszáj visszautasítsd. Nem miattad lenne szorongós újra, és nem miattad lenne megint szuicid hajlamú, hisz eddig is az volt.
2021. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
erre még akkor kellett volna még gondolnod, mielőtt megd*gtad! vagy akkor még működött a kémia, amikor tele volt a puttony? 🤔
2021. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik a kémia, miért feküdtél le vele?
2021. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén,hogy nagyon kedveled,de nem illetek össze.Nem a te felelősséged,hogy mit tesz magával,ne hagyd,hogy sakkban tartson.A sajnálat szép dolog,de nem lehet rá kapcsolatot alapozni.Plusz többet ártanál neki,ha összejönnél vele,tudat alat az ember érzi,ha nem szeretik.
2021. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne vagytok egymáshoz valóak
2021. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Például nem feküdnék le vele, eleve nem adnék 'esélyt' neki, mert szánalmasnak tartom az ilyen embert és azt is aki szánalomból jön össze vele, az ilyennek addig nincs értelme kapcsolatba lenni,amíg magát nem teszi rendbe... De ha mégis megtörténne, mert mondjuk csak az együttlét után jönne elő ezekkel a lelkisérült öngyilkos szövegekkel, akkor is otthagynám a p...-ba, mert soha nem hagynám,h engem ilyenekkel zsaroljanak érzelmileg.
2021. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért nem vagy felelős, hogy más ember mit tesz magával.

Első randin minek fekszel le egy ilyen instabill emberrel? Na mindegy is. Mindenesetre, ha az első szex miatt írod ezeket, akkor még adhatnál neki esélyt, idővel biztos jobb lesz.

2021. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tartozol semmivel sem neki, ha az elejétől tisztázva volt, hogy csak ismerkedtek és még semmi komolyról nincs szó. Ha tényleg szívesen tartod vele a kapcsolatot viszont, akkor felajálnhatod, hogy kereshet ha úgy érzi hogy szüksége van valakire, akivel meg tudja osztani a dolgait.
2021. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem randiznék beteg emberrel.
2021. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Minek fekudtel le vele egyáltalán?
2021. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!