Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándult belőlem a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándult belőlem a srác vagy mi történt szerintetek? FIÚK, ti miért cisnáljátok ezt?

Figyelt kérdés

3 hónapja felvett egy közösségi oldalon egy srác, akivel majd 2 hónapig beszéltem msn-en szinte minden este (ő írt rám mindig), aztán meggyőzött, hogy találkozzunk. Most ott tartunk, hogy már háromszor találkoztunk, a második alkalommal már meg akart csókolni de akkor elhúzódtam, viszont legutoljára már megvolt az első csók. Ez hétvégén történt, azóta alig van fent msn-en, vagy ha mégis, akkor is én írok rá, mert különben ő nem. Igaz, amikor ráírtam elhívott, hogy menjünk el strandolni, de valahogy úgy érzem, mintha kiábrándult volna belőlem..

Ti mit gondoltok?

Esetleg mivel tudnám fellendíteni az egészet?

Minden alkalommal nem szeretnék ráírni, mert akkor azt hinné, hogy rohanok utána, nem?


2010. aug. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
büdös volt a szád xD
2010. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hinném, fogat mostam előtte, rágóztam is :D
2010. aug. 24. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha erről inkább a srácot kérdeznéd meg? A legtöbb csaj azzal szúrja el, hogy kerülő úton akar megszerezni olyan infókat.


Mindig az egyenes a legrövidebb út. Kérdezz rá.

2010. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont ezzel kelti fel az érdeklődésed mert ha ő írogatna rád akkor le se sz*rnád. Nem unt rád csak ez egy trükk na többet nem mondok:P:D Ne aggódj teljesen természetes és minden rendben.
2010. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tudom, hogy meg kéne kérdeznem, de az olyan fura nekem...eddig azért elég semmilyen voltam vele, nem nagyon muatattam érdeklődést, ő bókolgatott, tepert, stb.. most meg ,ha megkérdezném, azzal a tudatára adnám, hogy nagyon bejön és szeretném folytatni, de félek, akkor meg olyan "könnyen kaphatónak" tűnnék..:S

Áhh, remélem ez tényleg csak egy trükk, de akkor mikorra várható, hogy újra lássam, hogy érdeklődik?:O

2010. aug. 24. 18:08
 6/10 A kérdező kommentje:

ja, és még annyit kérdeznék, hogyha most én se írnék rá, hanem megvárnám, míg ő ír, az jó ötlet lenne?

Sokáig nem nagyon merem húzni a dolgot, mert egyszer már történt, hogy nem írt egyáltalán, és mikor megkérdeztem, akkor mondta, hogy sosem írok rá, nem érdeklődök felőle, és ez így olyan semmilyen:S

szóval ezt szeretném elkerülni, de utána rohangálni se fogok..áhh, mit tegyek szerintetek?

2010. aug. 24. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha te nem írsz rá, és valóban érdekled őt, akkor egy idő után feladja ezt a játék, és rád ír. :)

De amúgy szerintem is beszéld meg vele, az jobb, mintha ilyen hatalmi játékokat játszotok egymással, hogy ki ír rá kire. :)

2010. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem csupán arról van szó, az élete jobban leköti, mint az msn

ezért nem ír annyit

2010. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Berlin ***** válasza:

Eddig ráért, de tegnap tért vissza a Barátok Közt!

Sztem várj jövő nyárig.

2010. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a baja hogy mindig ő irogat ő kezdmeényez nálad és ezt már megunja és inkább le toj téged ez igy van tutkóra .te meg szerintem semmit nem kezdeményezel és ezzel ő azt hiszi hogy ő a hibás és hagyja ezt az egészet szerintem neked kellene most aktiválni magad és rohanni utánna.
2010. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!