Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Megbántottam vagy kiábrándult?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és van egy srác akivel alakulgat valami. Eddig szinte minden nap beszéltünk, de a múltkor hülyéskedett, hogy eljön hozzám, de mondtam neki, hogy nem vagyok túl jó formában (nem tudom, hogy komolyan el akart-e jönni). Utána még beszéltünk egy darabig és mondott is olyanokat, hogy majd' elolvadtam. De ezen a héten még nem beszéltünk, ez már nagyon feltünő...mintha kerülne, vagy nem tudom.

Szerintetek megbántottam vagy miért csinálja ezt?


2010. jan. 29. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka van pl... lehet hogy kapott egy mas lanyt es mar nem erdekli a dologvagy .igazabol csak spekulal valamiben .... de mikor jo formaban vagy akkor hivd el hozzad es akkor enged el magad es probald meg hogy csak teged akarjon ...legyel olyan amilyennek o akar es meglatod hogy megkapod ....
2010. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szeritem, várd meg még keres! Lehet, azt várja hogy majd te keresed az "olvadós" szövege miatt. Ne dőlj be neki hamar. Engedd, hogy küzdjön érted, ha tényleg téged akar. Ha pedig, azért nem ír mert másik lány van a témában, előbb utóbb ott hagyja és újra azt keressi akit nem tudott megszerezni! Ha pedig, áthívod magadhoz és elengeded magad. Gondold át, hogy biztosan jól teszed-e? Jobb egy picit húzni az agyukat. Ám előbb várd meg még ő keres! Semmi képp se keresd te! Én ezt tenném a helyedben.

L/16

2010. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És mi van, ha úgy gondolja, hogy már túl sokáig húzom?

Mi van, ha azt gondolja, csak szórakozom vele?

2010. jan. 29. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:

miért szórakoznál vele? várj egy két napot még, és ha úgyszintén se kép se hang, akkor írj rá te, hogy: jól eltűntél, vagy: minden rendben veled? hogy vagy mostanság? vagy: azt hittem, elakarsz jönni?

vagy ehhez hasonlót, ha két három nap múlva sem válaszol. Akár megis kérdezhetnéd, megbántottad-e valamivel?

2010. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(2. válaszadó voltam:) ) ez lemaradt.
2010. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szünetet tart. :) Kifogyott a szép szavakból és most újakat ír le a netről.


Vagy:


Egyszerre több horgot dobott be, és most egy másikon kapása van. :)

2010. jan. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De mondta, hogy a múltkor vissza akart hozzá menni a volt barátnője (aki jól átverte és lehúzta), de elhajtotta. Meg már régen nem volt barátnője.

Eddig tartottam magam, nehogy túl hamar belézúgjak, de olyan aranyos, meg már eltelt egy kis idő és már nagyon nem közömbös....

Ugye nem csapott le rá valaki?! :'(

2010. jan. 31. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu.

Én úgy gondolom, hogy csak gondolkodik, hogy valóban igazat mondtál-e. Nem tudom, én alapból az vagyok aki kicsit gyanakvó, de ez nem jelent semmit. (Remélem ezzel nem írtam rosszat...) Hisz még annyira nem ismerem. Meg az is benne van a pakliban, hogy egy kis időt vár, hogy még jobban hiányozzon és örömtelibb legyen a beszélgetés/viszontlátás. De ha az vagy akinek gondollak - jó értelemben - akkor nem kell aggódnod.


17/F

2010. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak, amitatt kellessz neki, és mivel nálad nem vágodott be... talált egy másik lányt :s.
2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó vagyok ... meg msn-en mindenki bátrabb, menőbb és stb. lehet csak valami dolga akadt.
2010. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!