Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy jó nő csak szexet akar egy pasitól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon szép lányt, le is feküdtünk, de kijelentette, hogy ő nem akar kapcsolatot, mert most nincs lelkileg olyan állapotban, hogy egy másik emberrel foglalkozzon, viszont néha így "összejárhatunk". Nekem ő nagyon tetszik, külsőre bombanő és jófej meg kedves is, ezért nem lenne ellenemre, ha ebből több is lenne, de így nem tudom mire számítsak. Mellette viszont van olyan, aki komolyan velem akarna lenni és mindennap érdeklődik irántam. Tudom, ez ránk pasikra jellemző, de nekem is ez új. Volt már valakivel hasonló?
2021. máj. 29. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen típusú nők cseszik el a dolgokat! Innentől fogva a pasik azt hiszik hogy ez az alap. Nálam kuka az ilyen nő, azért legyen már valami tartása.
2021. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
ha te is azt csinálod veled, hogy váltasz 10 mondatot megdugod majd le lépsz mindig valami ürüggyel hidd el akkor futni fog utánad ! Ha nem hiszed probáld ki !
2021. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Budapest?
2021. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennek az a hattere hogy nem vagy eleg jo neki kapocsolatra,szemelyiseg, egzisztencia hianya stb miatt. Keresi melletted a nagy ot, akinek nem dobja magat oda elsore mert meg akarja fogni. Sajnos ebbol nem lesz semmi. Most csak epp szerencsed volt, hogy kifoghattad, mert olyan passzba vagy. En a helyedben a komolyat valasztanam. Majd a sok szextol megjon a kotodes is.
2021. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden a külső. Ha a másik lánny is tetszik, akkor egyértelmű a döntés.
2021. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, ennek is büdös a pinája. Attól nincs jobb szaga, mert bombanőnek néz ki.

Ha te valóban komoly kapcsolatot akarsz, akkor nincs kérdés.

2021. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, mennyire számítok jó nőnek, de én voltam már úgy, hogy konkrétan csak szexre kellett a pasi.

Simán lehet egy nő ilyen lelkiállapotban, főleg egy nagy szerelmi csalódás után. Hidd el, ilyenkor esélyed sincs nála ennél többre, kiváltképp akkor, ha te ilyen búfelejtőnek kellesz.

Egyáltalán nem vagyok ilyen típus, aki csak szexre keres partnert, nagyon is szerelmes típus vagyok és ha abban csalódok, akkor kapaszkodok fűbe-fába és egyáltalán nem tudok könnyen váltani, ha elkezdek kötődni.

Annyira szerelmes voltam, ráadásul szexuálisan is őrülten vonzott egy férfi, aki jól felspannolta bennem a vágyakat, aztán meg nem volt hajlandó velem lefeküdni, mert házas volt és nem akart érzelmeket megengedni se nekem, se magának. Én meg ott maradtam hoppon. Kettő férfivel próbáltam túlélni ezt az időszakot. Az első jobban megérintett érzelmileg, külsőre tökéletes volt, de mégsem tudtam beleszeretni, nem is akartam, a szex és a csók csalódás volt vele. Egy alkalom után jegeltem a vágyaimat, egy év múlva tudtam újra rászánni magam, hogy keressek valakit csak szexre. Ugyanis vágytam a szexre, főleg azzal, akibe szerelmes voltam, de hát vele ugye hiába. Megint azzal próbálkoztam, hátha valaki kiveri a fejemből, így egy férfit megkerestem, aki már elég régóta flörtölgetett, bókolgatott nekem. Sajnos bármennyire igyekeztem, nem tudtam beleszeretni. Megmondtam neki, hogy nem vagyok túl valakin, de szexhiányos vagyok, ezért van szükségem valakire. Utólag szégyellem magam, mert ő az a típus volt, akinek szüksége lett volna ráhangolódásra és jól fel is sült első alkalommal. Emiatt belementem a randevúzgatásba, hátha akkor fel tud engedni, de elég sok időbe került neki. Mire odáig eljutottunk, hogy végre összejöjjön a szex, már egy csomó randin túl voltunk és ő valószínű azt gondolta, hogy komolyodik köztünk a dolog. Nekem meg egyre jobban menekülhetnékem volt, de akkor már sajnáltam őt és lekötelezve is éreztem magam, hiszen egy csomószor vitt étterembe és egy csomó mindent ígért nekem, amit sose kértem, de meglebegtette előttem, hogy mellette túl sok anyagi gondom nem volna. Egy időre még én is elhittem, hogy lehet ebből komoly kapcsolat is, mert tényleg nagyon rendes, szimpatikus volt. Csak amikor elkezdtem magamnak mantrázni, hogy végülis jó ember, nem baj, ha nem vagyok szerelmes - és közben fájt a szívem, akkor rájöttem, hogy egyszer már belesétáltam egy ilyen csapdába és 4 év boldogtalan kapcsolat lett belőle. Volt olyan is, amikor egy fergeteges randi után pár nappal rám írt, mert egy napig nem jelentkeztem és ezt a szememre vetette és kezembe vettem Márai Az igazi c. könyvét és amikor azt a részt olvastam, amikor arról ír, hogy milyen az igazi szerelem, akkor elkezdtem bőgni, mert éreztem, hogy ez nem az, hiába vannak a pazar randevúk, meg a romantikus dolgok. A szex se volt jó, a testem tiltakozott, bármennyire is vívódtam magamban, mert tényleg nem akartam megbántani.

Aztán volt egy pont, amikor rájöttem, hogy ezzel csak magamat csapom be és közben őt is. Pedig nem akartam én neki hazudni, csak lekötelezett magának annyira, hogy már nem volt olyan egyszerű azt mondani, hogy nem szeretem, amikor óránként háromszor elmondta, hogy szeret és várta, hogy mit válaszolok. Főleg szex közben...na attól őrültem meg.

Végül én ki tudtam lépni. Először még visszakönyörögte magát, de a végső lökést az adta meg, amikor utánam nyúlt az a férfi, akit szeretek. Úgy repültem bele a karjába, mint a madár. Tudtam a szívem mélyén, hogy ez csapda és soha nem lesz ebből még csak szex se, ennek ellenére is szakítottam azzal, aki csak szexre kellett. Mert nem szerettem soha férfiként.

Úgyhogy készülj fel, mert különösen akkor, ha nincs túl valakin, akkor valóban nem érez irántad semmit és nem is fog. A szextől még én soha életemben nem lettem szerelmes. Vagy az voltam már előtte is, vagy szex után már pláne nem tudtam beleszeretni, ha előtte nem voltam az.

2021. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es. Kísértetiesen ismerős a történeted egyik részlete. Ott én voltam a férfi, házas, nem akartam érzelmeket engedni sem a nőnek, sem magamnak, majd leléptem.


Kicsi az esélye hogy azonos sztoriban szerepeltünk, csak felkaptam rá a fejem. :)

2021. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha utánam nyúltál, amikor túl akartam lépni valaki mással, de akkor is eldobtál, akkor egy a sztorink, ha nem csináltál ilyesmit, akkor csak hasonló.


Bár ezek amúgy egy jó pszichológus számára megjósolható folyamatok, szóval nem hiszem, hogy olyan ritkaság.

Még az se lenne csoda, ha cserébe mással simán csalnád a feleségedet, ez is tipikus része a sztorinak, hogy csak én nem kaphattam meg egy éjszakára sem.


Már nem érdekel. Majdnem meghaltam ebbe az egészbe, de azt hiszem, túl vagyok rajta. Persze ha újra látnám, nem tudom mit váltana ki belőlem.

Jelenleg valaki más érdekel. Nem menekülésből, hanem tényleg. Csak az a baj, hogy annyit sérültem az elmúlt években, hogy már nem merek nyitni, úgyhogy valószínű sose fogja megtudni, milyen sokat kezd nekem jelenteni.

2021. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo ***** válasza:

Ahogy mostanság olvasgatom úgy látom ez elég bevett dolog.

Erős független nők akik azzal sexelnek akivel akarnak.

Mondjuk így olyanok mint valami lélegző szexbábuk, vagy ingyen prostik, bár ezt valamiért nem szeretik olvasni/hallani.

Ő egy ingyen lyuk neked, ha most csak kufircolni akarsz menj bele mit veszítesz ?

Ha többet akarsz akkor ne pazarold ilyen semmitérő nőkre az időd.

2021. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!