Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy mással motorozni?

Figyelt kérdés
19/F a barátnőm is 19, 2hónapja vagyunk együtt, a barátnőm elakar menni egy másik sráccal, a srác motorozni akarja vinni, pár évvel idősebb. Pár hónapja ismeri. Összeakart vele jönni de végül csak barátok lettek. Kocsikazni szoktak néha. Csak nekem nem fér ez bele? Vagy tényleg egy k*csog lennek ha mondanám h nem mehet?
2021. ápr. 3. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyetértek.
2021. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem férne bele már a “kocsikázás sem”.


Ha menni akkor, akkor menjek csak. Biztos nem kéne többé, hogy keressen.

2021. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze akart vele jönni és ennek ellenére elmegy vele a barátnőd? Hát szerintem téged ez a lány nem szeret, de nem is tisztel. Én nekem ez nem férne bele. Nem azért, mert olyan vagyok, hogy ne találkozhatna srácokkal, de azért egy pár hónapos ismeretség alapján ne motorozgasson már olyan sráccal aki nyilvánvalóan többet akar tőle.
2021. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor majd megkapom azt hogy kalitkába akarom zárni meg h ő neki vannak fiú barátai, és szeret velük lenni de nincs semmi több. Nyilván amúgy én még benne bíznék is de sosem értettem hogy minek olyannal barátkozni aki összeakart velem jönni..
2021. ápr. 3. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért megy vele, mert élvezi hogy egy olyan srác mint ő, keresi a társaságát. Bejön neki mint pasi, felnéz rá. Ha nem így lenne, akkor veled kocsikázna, nem vele.


Fordított esetben, ha te járkálnál el valami csajjal, főleg akivel kavartál is egykor, már rég verné az asztalt vagy akár lapátra tenne.


Itt a fő probléma amiről már írtak, hogy magasról szrik a fejedre. Az előbb említett szituációban ő lenne a legjobban felháborodva, hogy te másik nővel járkálsz és kocsikázgatsz, hiába adja elő az ártatlant. Jogos amit érzel, csak ő ezeket az érzéseket nem veszi figyelembe, nem érdekli őt.


A kalitkázós szöveg azért van, hogy rosszul érezd magad és többet engedj meg neki, mint ami neked belefér. Megint szó sincs arról, hogy akkor lehetne jobban figyelni erre, vagy számításba venni téged, hanem rögtön visszatámad, hogy te korlátozni akarod. Eddig ez bejött: hiába zavar téged, hogy tesz az érzéseidre, hagyod neki.


Természetesen oda megy ahova akar és azzal, akivel akar, tiltani senkit nem lehet. De neked meg nem kell eltűrni mindent, kiléphetsz a kapcsolatból és hagyhatod motorozgatni a sráccal.

2021. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem beszéltünk erről. Csak gondoltam lenne a reakciója kb. Most jelenleg azon az állásponton van hogy engem nem zavar semmi, mert mondtam neki hogy nekem nem szokásom féltékenykedni, és mehet ahova akar. De szerintem ez alap hogy ha valaki többet akart tőlem akkor azzal nem barátkozom, nem találkozgatok kettesben..Tényleg minden lány ilyen már manapság?
2021. ápr. 4. 02:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Nem mondhatod neki, hogy ne menjen mert nem vagy az apja, de ha bánt akkor elmondhatod neki. Hogyha visszafolytod ezt az érzést az hosszú távon nem lesz jó szóval mindenképp beszélj vele és keressetek valami köztes megoldást.
2021. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak kérdező, a lány nem hiszem hogy túl sokra tart téged. Nem értem hogy miért van veled vagy te vele.
2021. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha mondom neki hogy zavar, és feltétel nélkül nem találkozik vele többet, az meg már nekem furcsa érzés hogy korlátozom.
2021. ápr. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!