Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátommal 1éve járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1éve járunk nagyon szeretjük egymást, de van, hogy inkább elmegy motorozni mint h velem legyen és a motorokért valahogy jobban lelkesedik, mint értem . Mi lehet az oka? van okom aggódni? Vagy ez csak egy szenvedélye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szenvedély. Kicsit,hagyd szabadon,és örülj neki,hogy nem más nőkkel van.
2010. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amíg nem g*cis a kipufogó addig nem gáz
2010. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy mást is szeret a barátnőjén kívül?Elmegy motorozni istenem ..ha állandóan a nyakadon lógna miharabb megutálnátok egymást.Szerintem attól hogy valakik együtt vannak még igenis legyen meg a saját szabadságuk a saját szenvedélyeik amikért lelkesednek.nem tudom mi baj van ezzel...
2010. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki,hogy nem qvázni jár
2010. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress te is valami hobbit, aztán nincs gond. Amíg ő motorozik, te festesz, olvasol, hulahoppozol, táncolsz, karatézol vagy amit akarsz
2010. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha a kedvesem hallanám... de szeret téged? mert ha igen, akkor ezt ne tedd neki direktbe szóvá, nem árt ezzel neked meg sem bánt, csupán van egy hobbija amiért rajong. Biztos vagyok benne, hogy te jobban érdekled, csak nem akar mindig rajtad lógni. Te is mehetnél vele motorozni és nem lenne gond.
2010. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem ha 1 ev nagyon is jol telt/telik, szerelemben, nincs okod aggodni. En ertem h szarul esik meg minden. Nalam is volt

ilyen, h a pasim inkabb sorozni ment a haverjaival mikor n masnap elutaztam 2 hetre. Sajnos nem jutott eszebe aztan nagyon lelki ismeret furdalasa lett es bocsanatot kert ezerszer, meg h ha o tudta volna. Az a gaz mikor megkered h legyetek egyut es o nemet mond. ha egyszer is felhoztad mar neki a temat es azt mondta szeret csak neha szeretne motorozni, nincs okod aggodni. Ma xakkor ha bunko az ilyen helyzetekben....16/L

2010. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15:07

Teljesen igazad van ... de normálisan is le lehetett volna írni..

Többieknke köszönöm:)

2010. máj. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!