Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőtársaim! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Mit tennétek, ha a pasi egy ilyen hazugsággal indítaná az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, Tinderen megismerkedtem egy férfival. Nem volt kiírva a kora, ezért megkérdeztem, mennyi idős. 29-et mondott. Úgy éreztem rendben van, ennyi azért talán belefér. Tökéletes volt a randi, nagyon kedves, jóképű, törődő, humoros férfi. Viszont egy pillanatra láttam a személyi igazolványát...ahova 1988 volt ráírva mint születési év...tehát kizárt, hogy ő 29. Teljesen lesokkolódtam. Azóta nem tudom mit tegyek. "Lekoptassam", vagy megpróbáljam megbeszélni vele? Mennyire jósolnátok jó jövőt egy olyan kapcsolatnak, ami egy ilyen hazugságra épül?

Előre is köszi a válaszokat.



2021. máj. 30. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

10 itt nem a korrol van szo hanem hogy mar az elso randin HAZUDIK valaki.


Amúgy kérdező tok mindegy mit irunk, ugyis folytatni fogod vele.

2021. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Kit èrdekel ha tetszik.
2021. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Én dobnám. Nem azért, mert idősebb. A kor kérdésben hajlandó vagyok rugalmas lenni, amennyiben tényleg szimpatikus az illető. De azzal hogy hazudott, most tökmindegy miben, lehet az kor, testsúly akármi, nálam elvágta magát. Ha már egy ilyen dologban hazudik, akkor később is így fogja kerülni a rizikósabb témákat, hazugsággal fogja elütni? Nem érdemes az ilyennel folytatni.
2021. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
Hm. Ferfiak fele ennyïre nem szgoruak, ha a no korarol van szo.Gondolok itt arra, hogy fiatalabb fiunak a no, kevesebb kort mondott es csak kesobb mutatta meg a sz.igazolvanyat. Olyanrol meg nem hallottam, hogy fiu ilyenert kirugta volna a not.
2021. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

"Szerzett magának egy esélyt, ki is használta, mert jól érezted magad.


Mi lenne, ha nem centire, kilóra, évre, forintra keresnél pasit, hanem arra, hogy jól érezd magad vele?"


Ha te ismerkednél valakivel komoly kapcsolat reményében, aki azt mondja, hogy gyermektelen, aztán pár hét múlva az első nála töltött este a hálószobában látnád, hogy ott szuszog egy másfél éves baba a kiságyban, arra gondolnál, hogy milyen okos, talpraesett nő volt, hogy adott magának egy esélyt egy kapcsolatra, vagy átverve éreznéd magad?

2021. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon rossz parhuzam utolso.
2021. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%
A pár évvel idősebb vagyok és a van egy gyerekem full ugyanaz szerinted, kis különbséget se érzel?
2021. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

"Nagyon rossz parhuzam utolso."


Miért? Gyerekes nővel nem érezheted jól magad?

2021. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

16/17


Látom, nektek sem megy át a lényeg, hogy a hazugságon van a lényeg, azon, hogy már ismerkedéskor lazán, gátlástalanul átvágja a másikat, és ez nem a valós koráról szól, hanem a jelleméről.


Gondolom, ha használt autó vásárlásnál rájössz, hogy a kereskedő egy dologgal megpróbált tudatosan átverni, azért megmarad részedről a teljes bizalom, és utána minden mást elhiszel, amit a kocsiról állít, ugye?


Én mondjuk otthagynám az első átverési kísérlet után, de a viccekből is kiderül, hogy a női logika messze nem olyan penge, mint a férfiaké, szóval lehet, hogy az enyémmel van gond. xD

2021. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%

Igen tiéddel van a gond, örülök, hogy végre egyetértünk. 😁

Ha az autó jó megveszem, nem a duma miatt, mert az mindenhol kamu.

Úgy megyek oda, hogy tudom jön majd a mesebeszéd, amit szerinte hallani akarok.

Mint ahogy egy társkeresőn is tudható, hogy a 29 éves nők 80%-a bő harminc, a 65kg az legalább 68, és igen benne van, hogy hirtelen előkerül egy gyerek.

2021. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!