Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőtársaim! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Mit tennétek, ha a pasi egy ilyen hazugsággal indítaná az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, Tinderen megismerkedtem egy férfival. Nem volt kiírva a kora, ezért megkérdeztem, mennyi idős. 29-et mondott. Úgy éreztem rendben van, ennyi azért talán belefér. Tökéletes volt a randi, nagyon kedves, jóképű, törődő, humoros férfi. Viszont egy pillanatra láttam a személyi igazolványát...ahova 1988 volt ráírva mint születési év...tehát kizárt, hogy ő 29. Teljesen lesokkolódtam. Azóta nem tudom mit tegyek. "Lekoptassam", vagy megpróbáljam megbeszélni vele? Mennyire jósolnátok jó jövőt egy olyan kapcsolatnak, ami egy ilyen hazugságra épül?

Előre is köszi a válaszokat.



2021. máj. 30. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Már a 29-nel is erősen rezeg a léc
2021. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%

"Igen tiéddel van a gond, örülök, hogy végre egyetértünk. 😁"


Örülök, hogy ennyire viccesnek érzed, hogy nem érted az iróniát! 😁

2021. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
70%

65 és 68 kiló... Eszel, iszol, felöltözöl, és máris megvan legalább két kiló.


Miért hazudott? Mindenkinek ezt hazudja, vagy csak neked?

2021. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!