Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha állandóan rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha állandóan rá gondolok? M3g csak randizunk.

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja hogy ismerkedem egy sráccal. Eddig 4szer találkoztunk, mindig több órára.

Egyelőre nem érzem hogy első látásra szerelem lenne, de nagyon jó vele és nagy esélyt látok rá. Folyton érezteti velem, hogy nagyon kedvel. Ehhez k3pest furcsa, hogy rengetegszer eszembe jut. Akár az, hogy épp mit csinálhat. Akár visszajátszom a fejemben emlékeket, beszélgetésekből részleteket. Ilyenkor sokszor észreveszem magamon, hogy elmosolyodom. A legutóbbi randink napján meg aludni is alig tudtam, csak rá gondoltam, a pulzuson pedig úgy felgyorsult mintha naratont futottam volna. Mikor hazaérek, már arra gondolok, hogy akár rögtön vagy másnap szívesen lennék vele megint.

Ez a fajta agyalás, gondolkodás jó vagy rossz lehet? Kicsit félek, hogy túlságosan beférkőzik a fejembe, de közben mintha ez erősítené a kötődésem felé.


2021. máj. 31. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked jó akkor nekünk is. Azt úgyse te döntöt el, kibe leszel szerelemes, de most van esély rá, ha már befúrta magát az agyadba.
2021. máj. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Az normalis ha allandoan ra gondolok?" Nem is ertem a kerdest, meg, hogy miert irtad ide. Persze,hogy normalis!! De erre szerintem te magad is tudod a valaszt. Ha szeretünk valakit, vagy kedvelünk, szeretnenk tudni milyen a napja, hogy aludt, mit törtent vele a munkahelyen. Ha boldog, osztozni vele örömeben, ha szomoru meghallgatni es mellette allni, tamogatni.
2021. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A véleményem szerint pont ez a normális ismerkedés elején

:)

2021. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!