Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jelentős, fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Mennyire jelentős, fontos egy férfi anyagi háttere?

Figyelt kérdés

Kit választanál?


Egy olyat aki nálad mondjuk egy skálán 10 ből 6 pontot ér el külsőleg és személyiségileg egybevetve.

Tehát nem teljesen szimpatikus. Nem annyira figyelmes, romantikus de még még belefér nem egy nőverő de olykor olykor bunkó.

De nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezik.

Tök könnyen el tud tartani akár három gyereket is, gyönyörű háza van, nagy minőségi új autója, például GLS Mercedes, és nem okoz számára gondot mindezek fenntartása.

Éves szinten akár többször is tud nyaralni csodálatos helyeken, mint például Bora Bora, Madagaszkár, Seychelle szigetek. Ezek mellett belföldön évente többször wellness.


Vagy egy olyat, aki a fent említett pontozásból 10 ből 9 cet ér el.

Tehát nagyon szimpatikus. Figyelmes, romantikus és jó párszor kellemesen meg tud lepni, okos és humoros. Igazi szerelmet tudtok érezni iránta.

De szegény, éppen hogy fönn tudja tartani magát.

1 gyereket is éppen hogy csak el el tudna tartani kapcsolatban egy másik ember segítségével.

Ugyanúgy, segítséggel csak lakást tudna bérelni.

Autója régi majd 30 éves.

Éves szinten egyszer tud elmenni nyaralni csak belföldre olcsó 8-10 ezer forintos napi díjas apartmanba.



2021. jún. 9. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére nem ez a két férfi létezik, ha így lenne inkább maradnék egyedül. Nem keresek rosszul, hasonló keresetű és természetű férfit keresek, mint amilyen én vagyok, aki ugyanott tart az életben ahol én.

Az első férfi aki tele van pénzzel, azzal nem tudnék lépést tartatni, akár nyaralás akár más tekintetben és még bunkó is. A másodiknak meg az én életem okozna nehézségeket, egy lakást sem tud egyedül fizetni, szimplán nem lennénk egy szinten, őt is és engem is zavarna. Az igazság a kettő között van szerintem.

Bár a gyk szerint ez a két férfi létezik, mert akinek van pénze és mondjuk dolgozott érte az tuti paraszt, ellenben a minimálbéres gyári munkás, aki nyomorog az tuti kedves tünemény, csak a gonosz nőknek nem kell a pénz miatt :D

2021. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A másodikat.
2021. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, de ahogy írják, szerencsére nem csak ezt a két embertípus van.
2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos hogy hóvégén maradjon a számlájàn.
2021. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

elsőt nem, mert felesleges dolgokra égeti a pénzét.


Másodikat nem, mert egy spúr, csöves.

2021. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És te milyen vagy Kérdező? Ha már így centizgetsz másokat!


Gondolom egy átlag alatti potyaleső.

2021. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6.


Lehetséges félreértettél. Eszem ágában sem volt bárkit is centizgetni. Csak érdekel érett, okos, felnőtt nők véleménye.

Az anyagi hátterem, ahogy az egyik válaszadó fogalmazott: csöves.

2021. jún. 10. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Az itt kommentelő hölgyek remekül bemutatják a női nemet. Ők nem jönnének össze egy alacsonyabb keresetű férfivel még ha minden oké akkor sem. Ugyan ez fordított helyzetben viszont abszolút nem okozna gondot a legtöbb férfinek... Nagyon érdekes :)
2021. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ferjem elott bunko, ronda es csoro emberek udvaroltak. Nagyon helyes, aranyos es csoro pasikba voltam szerelmes, mind foglalt.

Jott egy atlagos, jofej, intelligens, nagyon rokon erdeklodesu penzes ferfi. Szerinted?

2021. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralgatni is jo lenne, de szerelmesnek lenni még jobb

A 2.-t valasztom. Eleg, ha dolgozik.

34n

2021. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!