Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor fb-on beszélünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor fb-on beszélünk, leírja, hogy mi mindent csinálna velem, de amikor találkozunk, jönnek a kifogások, hogy miért nem akar szexelni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
28N vagyok. Több éve ismerem őt (32F), de most van először olyan, hogy mindketten szinglik vagyunk és akár lehetne is köztünk valami. Régen tetszettem neki, de akkor én már mással jártam. Most nyitottam felé, voltunk jó pár randin (amiket ő baráti találkozóknak hívott), ennek ellenére azért többször megcsókolt, meg az egyik alkalommal átment a dolog ilyen előjáték-szerű taperolásba, de akkor sem akart velem szexelni annak ellenére, hogy megmondtam neki, hogy benne lennék. A legutolsó fb beszélgetésünk alkalmával elmondta, hogy többször nézegeti a képeimet, amikor kiv..i, majd egy félórás csend után azt is leírta, hogy ő nem akar velem járni. Utána személyes találkozón barátian viselkedtünk (kb. visszaléptünk egy szintet), de én azért azt érzem, hogy volt köztünk vonzalom. Hogy értelmezitek ezt a viselkedést?

2021. jún. 16. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert tipikus mai senki puhapötsh. Keress egy igazi kant!
2021. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum csak megdugna. De valószínűbb hogy már más nő van a dologban
2021. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez irtó megalázó, ha még megdugni sem akar igazán, nem hogy többet.. Ezt ne úgy értsd, hogy baj lenne veled, de ő nincs oda érted, az fix.
2021. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Járni nem akar, szexhez meg csak nagy pofája van, semmi más. Felejtsd el, mint potenciális partnert.
2021. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes lovagok már csak ilyenek, jobban érdekli őket a lehetőség, mint annak beteljesítése. Ja és tényleg ez jellemző a mindenkinek udvarló, nőket körülzsongó live férfiakra is, ebből merítenek napi életenergiát.
2021. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlkozol neki és nem él a lehetőséggel...ennek oka van.Valószínű nem jössz be neki.Főleg ha nem akarna kapcsolatot veled.De hogy a szex se megy neki.Főleg hogy írásban nagy szája van.Érdekes...mert ha annyira nem tartana vonzónak,akkor nem írogatna ilyesmit.És nem is csókolgatna.

Nem lehet hogy valami mentális problémája van? És élőben feszült,vagy szorong? És nem tud annyira feloldódni hogy menjen a dolog neki? Vagy pl. olyan miatt is lehet gátlása hogy nem áll fel neki,vagy kicsi a mérete.Így stresszel az olyan helyzetektől,és elkerüli,amiben ezekre fény derülhet.

De persze ezek csak találgatások,és lehet még ezer más oka is,fantáziálás kérdése.

Szerintem kérdezd meg tőle nyíltan.

Felnőtt emberek vagytok...a szexről tudtok nyíltan beszélni,de arról nem hogy ki mit akar,és miért? Vagy miért nem? :) Kicsit röhejes...nem vagytok már tinik.

2021. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami nagyon nincs rendben a fickóval.. :(
2021. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És te ezután még akarnál tőle valamit? Elég neki a figyelmed, meg az, hogy a képekre kiveri otthon. Mert a képek totál mások, mint a valóság. Ha nincs is szarrá buherálva, akkor is. Plusz az nem 'élő', bármit képzelet oda. Nem te kellesz neki.
2021. jún. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig futsz utána, lesz kép, meg néha felhúzod, aztán kiveri. Ez nem jár elköteleződéssel feléd.

Ő megmondta, hogy úgy nem akar. Nem érzed megalázónak? Semmi önbecsülésed.

2021. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!