Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahi kérdése:

Ha egy lány azt mondja, hogy neki fél év kell, már a fele eltelt, de valahogy sose jön össze h találkozunk, de minden nap beszélünk, akkor az lehet h ő nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 09:11
1 2
 1/12 csabika1971 ***** válasza:

Ez szint biztosan azt jelenti. Neki már nem kellesz, de azért még megtartott amolyan biztonsági tartaléknak.

Gyorsan felejtsd el, mert ha fél év után vissza is jönne. Akkor is az csak azért lenne, mert úgy gondolná ha nincs ló akkor jó a szamár is.

Mert pár kapcsolatban a pihentetés nem szól másról, mint a menekülésről. Egy érett és szerető kapcsolatban pedig megoldják a problémákat, és nem elfutnak előle.

Gondold végig.

2014. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még nem jöttünk össze, még csak beszélgetünk és arra mondta a fél évet
2014. szept. 15. 09:41
 3/12 csabika1971 ***** válasza:

Ugyan az a szitu. Mert vagy tetszel neki vagy nem. Fél év kell neki az eldöntéséhez? Csak etet téged. Nem kellesz neki, felejtsd el! Menekülj, mielőtt teljesen bolondot csinál belőled. Egy ilyen kapcsolattól ha be is következne mit várnál, hogy hirtelen te leszel élete nagy szerelme? Csak akkor jönnél nála számításba, ha nincs senki más, unatkozna, stb.

Erre nem érdemes várni és számolni a napokat. Nem volt hozzád őszinte, én meg azon is elgondolkodnék a továbbiakban egyáltalán barátkozzak e vele.

2014. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet igazad van :(
2014. szept. 15. 10:25
 5/12 A kérdező kommentje:
ezen a héten megpróbálok vele találkozni, akkor majd kiderül minden
2014. szept. 15. 10:30
 6/12 csabika1971 ***** válasza:

Ez a legegyszerűbb vidd kenyértörésre a dolgot. Mondja meg mit akar és ne fél évezzen.

Sajnos, a válasz előre sejthető. Készülj fel az elutasításra.

De utána vond le a következtetést, hogy addig csak játszott veled. És utána már a barátságodat sem érdemli meg.

2014. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ha azt mondja akar, meg örül nekem, akkor ezek szerint tényleg szüksége lenne fél évre?? mert azért látszik egy emberen, hogy örül vkinek, vagy csak rájátszik
2014. szept. 15. 10:37
 8/12 csabika1971 ***** válasza:

A fél év így is úgy is hülyeség, csak butítás és önámítás. Döntsön kellesz neki de most és azonnal, vagy soha!

Tudom sz'r ezt olvasni, de ez van. Légy férfi.

Ha pedig elutasít, ne foglakoz vele többé.

2014. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen rossz, kérdeztem pár embert, mert azért közbe egy kívülálló, lehet jobban tud segítni, mintha csak én döntök, és nem akarok magomból hülyét csinálni, ha eddig nem csináltam, és köszönöm a segítséged :)
2014. szept. 15. 11:08
 10/12 anonim ***** válasza:

2 évet szoptam egy ilyen lanyert...


Ne tedd vagy találkik veled azonnal vagy cswk kihasznal.

2014. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!