Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mamahoteles pasikkal igazábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikkal igazából mi a bajuk a nőknek?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, dolgozom is, így tudok spórolni is. Miért kéne egyedül albérletben bohóckodnom?

F/30


2021. jún. 17. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Üűűű!!!!!!
2021. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Úúúúú!!!
2021. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Őőőő
2021. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Engem inkább annak a háttere érdekelne (bár rommá leszek pontozva értve), hogy a társadalmi megítélése ennek miért milliószor rosszabb, mint mikor egy nő él a szüleivel akár középkorúan is. Miért a különbség? Ez utóbbit sokan "teljesen természetesnek" veszik, utóbbi viszont "gáz".


(Mondjuk női példára tudok egy vicces ellen-esetet amikor dédapám az egyik lányát akarta "maga mellett tartani" és cserébe ráhagyni mindent, de az közölte vele, hogy "akkor se, ha akkora aranyat adna, mint saját maga". :D Rossz helyen próbálkozott, de az egyik fia vele maradt a végéig, így ő "kapott egy kicsivel többet".


Még mielőtt személyeskedésbe fulladna én nem élek a szüleimmel. Igaz csak lakás-öröklés miatt (ez az előnye, ha kevés a leszármazási ág).

2021. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem akar senki az anyóssal élni egy fedél alatt.
2021. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok, egyedül élek albérletben amúgy, és ugyanezt várom el, de mondjuk nem mindegy milyen korcsoportról beszélünk, meg nagyon sok mindentől függ.
2021. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Ááááááááá!!!


Bazsi, Rocco lettél, már négyen nyögünk! 😂😂😂😂😂

2021. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%

ahhhhhhhhhhh


ezaz Bazsi, csináld


27/F

2021. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez önmagában nem probléma, ha amúgy nem életképtelen. Ha magára mos, tud és szokott főzni, beszáll normálisan mindenbe, nem esik kétségbe ha ügyintézni kell, nem hívogatja az anyja ha éjfélkor nincs otthon stb., akkor megértem.

Mondjuk azért ne egy garzonban nyomorogjanak ketten 30m2-en.

Férjem is anyjával lakott mikor megismertem. Anyja egyedül lett volna 130m2-en két wc/két fürdőszobás házban, nem éreztem cikinek, hogy ott lakik.

Azzal lett volna gondom ha link, önállótlan, nem akar velem közös jövőt építeni, mert olyan kényelmes otthon. Ilyen szerencsére nem volt.

2021. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%

"Nő vagyok, egyedül élek albérletben amúgy, és ugyanezt várom el,"


Na ezt a hozzáállást utálom! Tehát lakjál külön és drágábban, különben életképtelen vagy! 😂 Én meg akkor érezném magam életképtelennek, ha elköltöznék itthonról úgy, hogy helyben van a munkám, tehát szórhatnék ki havonta ötvenezret az ablakon egy szobára, azért, hogy így "okos, önálló férfinak" tűnjek vagy egyenesen havonta egy százast, hogy bérelhessek egy lakást! Nem tudom ki, hogy van vele, de ezt én pont, hogy életképtelenségnek érzem, hogy öntsem kifelé a pénzt azért, amit otthon ingyen megkapok.

nyilván, akinek muszáj, az költözzön el, ha szar a családi háttér, utálja a szüleit, más városban jobb munka várja stb. De csak azért mert nem trendi és menő otthon lakni, na azért soha.

2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!